5 liga leg-wałb – play-off

data   gospodarz   gość protokół wynik
lg2 UKS ŻAK III GIERAŁTOWIEC wb1 ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA WIRY 5lg-wb1   :  
  wb2 MLKS SUDETY MIĘDZYLESIE lg1 GOKSIR DOBROMIERZ 5lg-wb2   :  
runda lg4 LZS SPARTA II GRĘBOCICE wb3 UKS IMPULS KŁODZKO 5lg-wb3   :  
I wb4 BSTS II BYSTRZYCA KŁODZKA lg3 KS GÓRNIK II POLKOWICE 5lg-wb4  — : —-
14.03.20 lg6 KS GÓRNIK III POLKOWICE wb5 SALOS II DZIERŻONIÓW 5lg-wb5   :  
sobota wb6 LZS PŁOMIEŃ II MAKOWICE lg5 STS CHROBRY GŁOGÓW 5lg-wb6   :  
lg8 —— wb7 MKS NYSA KŁODZKO :
wb8 —– lg7 —– :
—— —- ————————————————- —- ————————————————- —-  
wb1 ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA WIRY lg2 UKS ŻAK III GIERAŁTOWIEC 5lg-wb7   :  
  lg1 GOKSIR DOBROMIERZ wb2 MLKS SUDETY MIĘDZYLESIE 5lg-wb8   :  

runda

wb3 UKS IMPULS KŁODZKO lg4 LZS SPARTA II GRĘBOCICE 5lg-wb9   :  

II

lg3 KS GÓRNIK II POLKOWICE wb4 BSTS II BYSTRZYCA KŁODZKA 5lg-wb10  — : —-

21.03.20

wb5 SALOS II DZIERŻONIÓW lg6 KS GÓRNIK III POLKOWICE 5lg-wb11   :  

sobota

lg5 STS CHROBRY GŁOGÓW wb6 LZS PŁOMIEŃ II MAKOWICE 5lg-wb12   :  
wb7 MKS NYSA KŁODZKO lg8 —– :
lg7 —— wb8 —– :
—— —- ————————————————- —- ————————————————- —-  
zwb1/lg2 zlg1/wb2 5lg-wb13   :  

runda

pwb1/lg2 plg1/wb2 5lg-wb14   :  

III

zwb3/lg4 zlg3/wb4 KS GÓRNIK II POLKOWICE 5lg-wb15   :  

4.04.20

pwb3/lg4 plg3/wb4 BSTS II BYSTRZYCA KŁODZKA 5lg-wb16  — :  —-

sobota

zwb5/lg6 zlg5/wb6 5lg-wb17   :  
pwb5/lg6 plg5/wb6 5lg-wb18   :  
—— —- ————————————————- —- ————————————————- —-  
zlg1/wb2 zwb1/lg2 5lg-wb19   :  

runda

plg1/wb2 pwb1/lg2 5lg-wb20   :  

IV

zlg3/wb4 KS GÓRNIK II POLKOWICE zwb3/lg4 5lg-wb21   :  

18.04.20

plg3/wb4 BSTS II BYSTRZYCA KŁODZKA pwb3/lg4 5lg-wb22  — :  —-

sobota

zlg5/wb6 zwb5/lg6 5lg-wb23   :  
plg5/wb6 pwb5/lg6 5lg-wb24   :  

 

W dniu 4 marca drużyna BSTS II Bystrzyca Kłodzka wycofała się z udziału w meczach barażowych. W związku z powyższym zespół Górnika II Polkowice bez gry awansuje do kolejnych gier. Przeciwnik zespołu z Bystrzycy w kolejnych rundach bez gry wywalczy siódme miejsce, a drużyna BSTS II Bystrzyca zostanie sklasyfikowana na ósmej pozycji w V lidze legnicko-wałbrzyskiej.

  1. Po zakończeniu drugiej rundy drużyny z podgrupy wałbrzyskiej grają z drużynami z podgrupy legnickiej w układzie: 1. drużyna wb – 2 drużyna lg, 2 drużyna wb – 1 drużyna lg, a później zwycięzcy grają o pierwsze miejsce, a pokonani walczą o trzecią pozycję. Taki sam system jest dla dalszych drużyn do wyłonienia miejsc 5, 7, 9 i 11. Siódma drużyna z podgrupy wałbrzyskiej – z powodu braku rywali – zajmuje bez gry 13. miejsce w V lidze legnicko-wałbrzyskiej,
  2. Drużyna, która będzie miała lepszy bilans w dwumeczu (punkty, gry, sety lub piłeczki), będzie zwycięzcą w tym pojedynku i awansuje do kolejnej rundy lub zajmie wyższe miejsce.
  3. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągnięcia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  4. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 12:00 w salach gospodarzy. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 o ile protokół będzie przesłany znacznie później.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail moczko@pwr.wroc.pl).
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).