Startujemy z turniejem grupowym 2. GPP Młodzików. Zaczynają młodziczki. Dolny Śląsk reprezentują: Anna Ulatowska (Wolavia Wołow), Natalia Bartoszko i Nicol Bartoszko (obie AZS UE Wrocław), Zuzanna Bazylewska, Marika Chrąchol, Gabriela Pułecka i Lena Smolarek (wszystkie Rokita Brzeg Dolny) oraz Lena Kowalska (Lider Milicz).

harmonogram gier 2 GPP młodzików sobota

Po pierwszej i częściowo po drugiej serii gier w najlepszej sytuacji są: Anna Ulatowska, Natalia Bartoszko i Zuzanna Bazylewska, które jeszcze nie doznały porażki.

Rozpoczęła się decydująca runda w rozgrywkach grupowych.  Miejsce w turnieju głównym (miejsca 1-32) już zapewniły sobie: Marika Chrąchol (2. miejsce w grupie), Anna Ulatowska (2.), Nicol Bartoszko (2.), Natalia Bartoszko (1.) i Zuzanna Bazylewska (2.).

W grach o miejsca 33-40 uczestniczyć będą: Gabriela Pulecka (3.), Lena Kowalska (3.) i Gabriela Pułecka (3.). Miejsca 33-40 wywalczyły Gabriela Pułecka i Lena Kowalska, a na pozycjach 41-48. uplasowała się Lena Smolarek.

O 13.50 swoje gry rozpoczynają młodzicy. Z Dolnego Śląska startują: Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), Miłosz Grocholski (AZS UE), Franciszek Kucharski (Lider), Krzysztof Bogusz (GOKIS Kąty Wrocławskie) i Dawid Staniowski (Odra Głoska). Najlepiej turniej, bo od dwóch zwycięstw, zaczęli Krzysztof Wnęk i Dawid  Staniowski, Miłosz Grocholski ma po jednym zwycięstwie i jednej porażce, a Krzysztof Bogusz i Franciszek Kucharski doznali dwóch porażek.

Zakończyły się rozgrywki grupowe, w ich rezultacie do turnieju głównego awansowali Krzysztof Wnęk (1.) i Dawid Staniowski (1.). O miejsca 33-40 będzie grał Miłosz Grocholski (3.), a o przedział miejsc 49-56. zawalczą Krzysztof Bogusz i Franciszek Kucharski. Ostatecznie Miłosz Grocholski zajął miejsce 33-40, Franciszek Kucharski – 49-56, a Krzysztof Bogusz zakończył turniej na pozycjach 57-64.

W pierwszej rundzie turnieju głównego młodziczek wygrały swoje pojedynki: Anna Ulatowska i Zuzanna Bazylewska, które jutro spotkają się ze sobą w grze o ósemkę. Natalia I Nicol Bartoszko oraz Marika Chrachol zagrają o miejsca 17-24. W tej fazie swój pojedynek wygrał Marika Chrąchol, co daje jej końcową pozycję w przedziale 17-24, natomiast Natalia i Nicol Bartoszko przegrały swoje mecze, zajmując miejsca w zakresie 25-32.

W pierwszej rundzie turnieju głównego młodzików swój pojedynek wygrał Krzysztof Wnęk, a porażki doznał Dawid Staniowski, który będzie grał o miejsca 17-24. Przegrywając mecz w tej fazie Dawid Staniowski uplasował się na miejscach 25-32.

turniej młodziczek                                        turniej młodzików

Przekaz bezpośredni z hali realizował Marek Chrabąszcz

kamera nr1                                       kamera ne 2

galeria zdjęć z pierwszego dnia

galeria zdjęć sobota – 1. seria

Zdjęcia Moniki Kwiatkowskiej

Informacje z hali przekaywał Władysław Chrabąszcz