Tradycją już się stało, że od ponad dwóch lat indywidualne krajowe turnieje wygrywa Natalia Bajor (AZS UE Wrocław). W poprzednich dwóch sezonach Natalia wygrała aż 7 z 8 centralnych turniejów (GPP i MP). Nie mogło być inaczej w I GPP Seniorów, który w dniach 20-22 września rozegrano w Wałbrzychu. Natalia Bajor po raz ósmy okazała się najlepsza !! Gratulacje i życzenia kontynuowania wspaniałej serii . Niewiele Natalii ustępowały, koleżanki klubowe,  siostry Anna i Katarzyna Węgrzyn, które uplasowały się odpowiednio na drugim miejscu i na pozycjach 3-4, przegrywając z Natalią w półfinale (Katarzyna) i w finale (Anna). Gratulacje należą się też obu siostrom ! Bardzo dobrze wypadła kolejna zawodniczka AZS UE, Julia Szymczak, która wywalczyła miejsce w przedziale 5-8. Po tych wynikach łatwo zauważyć kto rządzi w kobiecym tenisie stołowym w Polsce. Brawo zawodniczki, brawo trenerzy AZS UE !!! W turnieju głównym GPP startowały jeszcze: 13-16. Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny), 21-24. Milena Chrabąszcz (Rokita) i 33-36. Julia Furman (AZS UE). W kategorii mężczyzn z dolnośląską licencją startowało dwóch zawodników: Michał Bańkosz (niestowarzyszony), który doszedł do ósemki, ale musiał skreczować i pozbawił się możliwości gry o lepsze miejsca oraz Nestor Wasylkowski (AZS AWF Wrocław), który  zajął miejsca w przedziale 13-16. Turniej w kategorii seniorów wygrał Piotr Chodorski (aktualnie AZS Politechnika Rzeszów), wychowanek Dwunastki Wrocław i mieszkaniec Brzegu Dolnego.