W Wołowie, w dniu 29 września, rozegrano, z udziałem tylko 9 dziewcząt i 12 chłopców, I WTK Żaków. W kategorii żaczek wygrała Maja Wojtyła (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Alicję Witkowską (Granit Strzelin). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Lena Smolarek (Rokita), 4. Gabriela Pułecka (Rokita), 5. Judyta Ciszewska (Orlęta Krosnowice), 6. Lena Tomera (Orlęta), 7. Lena Riwoń (Rokita) i 8. Zuzanna Garbera (Wolavia Wołów).

W kategorii żaków najlepszy był Dawid Staniowski (Odra Głoska). który w finale pokonał Krzysztofa Bogusza (GOKIS Kąty Wr.). Dalsze miejsca zajęli: 3. Miłosz Kuboszek (AZS UE Wrocław), 4. Sebastian Sowa (Rokita), 5. Patryk Mruk (Odra Oława), 6. Jan Adamczyk (Wolavia), 7. Aleksander Giecewicz (Wolavia) i 8. Anatol Wilk (Wolavia).

Sędzia Główny Ryszard Banaszkiewicz

Turniej pocieszenia żaków wygrał  Adam Prośniewski (Rokita), a drugi był Piotr Gąsiorowski (ULKS Ciechów).

Zwycięzcy w kategorii żaczek i żaków wywalczyli prawo startu w I GPP Żaków (Łaziska Górne 11-13 października). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Żaków mają: Anna Ulatowska (Wolavia), Zuzanna Bazylewska (Rokita) i Krzysztof Wnęk (Granit).

I WTK żaczek 3×4 klasyfikacja                                    I WTK żaków 4×4 klasyfikacja

I WTK żaczek 3×4 główny                                           I WTK żaków 4×4 główny

I WTK żaczek 3×4 pocieszenia                                     I WTK żaków 4×4 pocieszenia

I WTK żaczek 3×4 grupy                                              I WTK żaków 4×4 grupy