Nadal nie odpuszczają Anna i Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław), które zdominowały, rozgrywane dniach 3-6 września w Sępólnie Krajeńskim, Drużynowe i Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Na początek zdobyły, wspomagane przez Julię Szymczak, Mistrzostwo Polski w drużynie, wygrywając w finale 3:0 z JKTS Jastrzębie.  W turnieju mikstowym Kasia w parze z Wachowiakiem, wywalczyła złoty medal, natomiast Ania, grając w parze z Walaszkiem, zdobyła brązowy medal.  Końcówka mistrzostw należała już do sióstr, które najpierw zdobyły złoty medal w deblu, by w finale singla pomiędzy sobą rozstrzygnąć o tytule Indywidualnej Młodzieżowej Mistrzyni Polski. Tym razem Koronę Mistrzowską włożyła Katarzyna Węgrzyn, wygrywając 4:0 w finale. Wielkie gratulacje dla Ani i Kasi, które z Sępólna Krajeńskiego wywiozły w sumie 6 medali, w tym cztery złote ! Gratulacje też się należą trenerom bliźniaczek ! Do kolekcji medali dołożyła się jeszcze Julia Szymczak (AZS UE), która zdobyła brązowy medal w singlu.

W Sępólnie Krajeńskim wystąpiło kilkoro Dolnoślązaków, a oto ich osiągnięcia:

Turniej drużynowy mężczyzn : 5-8. Odra Głoska (M.Grzębka, N.Wojtyła, J.Reliszka, M.Wojciechowski).

Turniej indywidualny: 9-16. Mikołaj Grzębka (Odra) i Jakub Reliszka (Odra), 17-24. Norbert Wojtyła (Odra), 25-32. Mateusz Wojciechowski (Odra), 33-48. Wiktoria Walowska (Sokół Jerzmanowa) i Damian Źródło (Wolavia Wołów).

Turniej deblowy: 5-8. J.Szymczak/S.Kozioł i M.Grzębka/N.Wojtyła, 9-16. J.Reliszka/W.Chrząszcz, 17-24. W.Walowska/J.Szemiel, 17-29. M.Wojciechowski/K.Ligocki i D.Źródło/M.Malecha,

Turniej mikstowy: 5-8. K.Wiśniewski/J.Szymczak, 17-32. M.Grzębka/J.Wójcik, 33-50. N.Wojtyła/P.Oleksik,  M.Wojciechowski/W.Walowska i D.Źródło/M.Wlazły.

ranking młodzieżówek końcowy                   ranking młodzieżowców końcowy

wszystko o Młodzieżowych Mistrzostwach Polski