Przedstawiamy kolejny wariant projektu Kalendarza rozgrywek DOZTS na okres sierpień 2020 – styczeń 2021. Zawiera on organizatorów centralnych turniejów.

kalendarz DOZTS 08.20-01.21 wersja pełna wariant z 11.08

Pierwsza część Kalendarza (sierpień – październik 2020) – w zakresie rozgrywek indywidualnych – obejmuje turnieje z sezonu 2019/2020, które nie odbyły się z powodu pandemii.  Druga część Kalendarza  (listopad 2020 – styczeń 2021) ujmuje już indywidualne imprezy nowego, ale skróconego sezonu 2020/2021.  Realizacja tego Kalendarza uzależniona jest od sytuacji epidemicznej jaka będzie w okresie po wakacjach.  Nie mniej można czynić już pewne przygotowania, mając nadzieję, że sytuacja z koronawirusem pozwoli na rozegranie zaległych mistrzostw. Rozgrywki ligowe przewiduje się zacząć na początku października i to też zależy jak będą się kształtowały możliwości klubów.

 

PROJEKT
wariant 7
KALENDARZ ROZGRYWEK DOZTS SEZONU 2019-2020
na okres sierpień 2020 – styczeń 2021
stan na 11.08.2020
Data Wydarzenie Miejsce
sierpień 2020
16.08 (Nd) III Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Luboń
27-30.08 (Cz-Nd) Mini Cup Zielona Góra-Drzonków
28-29.08 (Pt-So) VI Pingla Cup dla skrzatów i żaków Grodzisk Mazowiecki
30.08 (Nd) Wojewódzkie Eliminacje do Indywidualnych i Drużynowych MMP Głoska
wrzesień 2020
03-06.09 (Cz-Nd) 32. Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Sępólno Krajeńskie
04-06.09 (Pt-Nd) Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Bilcza
05.09 (So) Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS Milicz
12.09 (So) I liga kobiet (1. kolejka)
12.09 (So) Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów, Kadetów i Młodzików Brzeg Dolny
13.09. (Nd) Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Kadetów Brzeg Dolny
15-20.09 (Wt-Nd) Indywidualne Mistrzostwa Europy Seniorów 2020 Warszawa
24-27.09 (Cz-Nd) Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów (OOM) Kraśnik
25.09.(Pt) Ekstraklasa Kobiet (1. kolejka)
25-27.09 (Pt-Nd) Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych oraz IMPN U-23 Kraków
26.09 (So) Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików Brzeg Dolny
27.09 (Nd) Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Żaków Brzeg Dolny
27.09.(Nd) Ekstraklasa Kobiet (2. kolejka)
październik 2020
02.10 (Pt) Ekstraklasa Kobiet (3. kolejka)
02-04.10 (Pt-Nd) Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Krosno
03.10 (So) I liga kobiet (2. kolejka)
03-04.10 (So-ND) 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gorzów Wlkp.
03.10 (So) liga dolnośląska (1. kolejka)
04.10 (Nd) Ekstraklasa Kobiet (4. kolejka)
04.10 (Nd) Mistrzostwa Dolnego Śląska Weteranów Brzeg Dolny
08-11.10 (Cz-Nd) Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice
10-11.10 (So-Nd) Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Grodzisk Mazowiecki
10-11.10 (So-Nd) Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Wisła
10-11.10 (So-Nd) 1. Grand Prix Polski Weteranów Gdańsk
16.10 (Pt) Ekstraklasa Kobiet (5. kolejka)
16-18.10 (Pt-Nd) Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Brzeg Dolny
17.10 (So) liga dolnośląska (2. kolejka)
18.10 (Nd) Ekstraklasa Kobiet (6. kolejka)
23.10 (Pt) Ekstraklasa Kobiet (7. kolejka)
24.10 (So) liga dolnośląska (3. kolejka)
24.10 (So) I liga kobiet (3. kolejka)
24.10 (So) Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Skrzatów Brzeg Dolny
24-25.10 (So.Nd) 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk
25.10 (Nd) Ekstraklasa Kobiet (8. kolejka)
25.10 (Nd) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Brzeg Dolny
31.10 (So) I liga kobiet (4. kolejka)
31.10 (So) liga dolnośląska (4. kolejka)
listopad 2020
07.11 (So) I liga kobiet (5. kolejka)
07.11 (So) liga dolnośląska (5. kolejka)
08.11 (Nd) I WTK Seniorów Brzeg Dolny
14.11 (So) I liga kobiet (6. kolejka)
14.11 (So) liga dolnośląska (6. kolejka)
14-15.11 (So-Nd) 2. Grand Prix Polski Weteranów Gliwice
15.11 (Nd) I WTK Kadetów
20-22.11 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Seniorów Zawiercie
21-22.11 (So.Nd) 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk
21.11 (So) I WTK Młodzików
22.11 (Nd) I WTK Juniorów
27-29.11 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Kadetów Kraków
27.11 (Pt) Ekstraklasa Kobiet (9. kolejka)
28.11 (So) I liga kobiet (7. kolejka)
28.11 (So) liga dolnośląska (7. kolejka)
29.11 (Nd) Ekstraklasa Kobiet (10. kolejka)
grudzień 2020
4-6.12( Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Młodzików Brzeg Dolny
05.12 (So) Ekstraklasa Kobiet (11. kolejka)
05.12 (So) I liga kobiet (8. kolejka)
05.12 (So) liga dolnośląska (8. kolejka)
11-13.12 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Juniorów Ostróda
12-13.12 (So-Nd) 3. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka
18.12 (Pt) Ekstraklasa Kobiet (12. kolejka)
19.12 (So) I liga kobiet (9. kolejka)
19.12 (So) liga dolnośląska (9. kolejka)
20.12 (Nd) Ekstraklasa Kobiet (13. kolejka)
20.12 (Nd) I WTK Żaków
styczeń 2021
03.01 (Nd) II WTK Seniorów
09.01 (So) II liga M (10. kolejka), Drużynowy Puchar Polski (1. runda)
15-17.01 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Żaków Wałbrzych
16.01 (So) liga dolnośląska (10.kolejka), II liga M (11. kolejka)
16-17.01 (So-Nd) 4. Grand Prix Polski Weteranów Gliwice
17.01 (Nd) I Wojewódzki Turniej Skrzatów
22-24.01 (Pt-Nd) 2. Grand Prix Polski Seniorów Nowy Dwór Mazowiecki
23.01 (So) liga dolnośląska (11. kolejka)
30.01 (So) II liga M (12. kolejka), Drużynowy Puchar Polski (2. runda)
Opracował: Władysław Chrabąszcz