W Gierałtowcu w dniu 28 października rozegrano II WTK Młodzików. W kategorii młodziczek wygrała Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów), która wyprzedziła Nikolę Skawińską (Wolavia). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Magdalena Bojanowska (Rokita Brzeg Dolny), 4. Natalia Wnuk (Orlęta Krosnowice) , 5. Anżelika Sowa (Rokita),  6. Aleksandra Breś (Żak Gierałtowiec), 7. Anna Ulatowska (Wolavia) i 8. Daria Sudomirska (Żak). W kategorii młodzików najlepszy był Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław), który w finale pokonał Mikołaja Kaciubę (Górnik Polkowice). Dalsze miejsca zajęli: 3. Jakub  Staszczyk (Wolavia), 4. Karol Kalisz (Wolavia), 5. Dawid Malarz (AZS UE), 6. Michał Kozerski (GOKIS Kąty Wrocławskie), 7. Dawid Kułek (Ajde Oleśnica) i 8. Adrian Ściana (Górnik). Turniej pocieszenia młodziczek wygrała Olga Kraszewska (Wratislavia Wrocław), a druga była Lena Łuczak (GOKIS), natomiast u młodzików w turnieju pocieszenia najlepszy był Jakub Podskarbi (Żak), który wyprzedził Huberta Biernackiego (Żak).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński              zastępca Marek Chrabąszcz

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w II GPP Młodzików (Gdańsk 16-18 listopada). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Młodzików mają: Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), Liliana Przybył (Rokita), Natalia Gaworska (AZS UE), Martyna Draczyńska (Rokita), Wiktoria Riwoń (Rokita), Piotr Żurawski (AZS UE), Krzysztof Żurawski (AZS UE) i Wiktor Ulatowski (Wolavia).

II WTK młodziczek 10×4 klasyfikacja                II WTK młodzików 12×4 klasyfikacja

II WTK młodziczek 10×4 grupy                            II WTK młodzików 12×4 grupy

II WTK młodziczek 10×4 główny                         II WTK młodzików 12×4 główny

II WTK młodziczek 10×4 pocieszenia                   II WTK młodzików 12×4 pocieszenia