Jest już niemal tradycją, że krajowe turnieje seniorek wygrywa Natalia Bajor  (AZS UE Wrocław). Obok niej niej bardzo dobrze prezentują się pozostałe podopieczne trenera Tolksdorfa.  Na rozgrywanym w dniach 25-27 stycznia w Zielonej Górze-Drzonkowie, III GPP Seniorów. Natalia pewnie wygrała w kategorii seniorek. Tym samym poprawiła swój bilans; w przeciągu ostatnich dwóch sezonów wygrała turniej seniorek po raz szósty (5 razy GPP i MP), utrzymując swoją dominującą  pozycję w kraju. Bardzo dobrze zaprezentowała się Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), która wywalczyła drugie miejsce, doznając tylko jednej porażki i to w finałowym meczu. Sukcesem zakończyły się występy Anny Węgrzyn (AZS UE) i Julii Szymczak (AZS UE), która zajęły miejsca w przedziale 5-8 oraz Zuzanna Gaworska (AZS UE) plasując się na miejscach 13-16.  Gratulacje dla zawodniczek i trenerów AZS UE Wrocław ! To jest już super dominacja zawodniczek wrocławskiego klubu. W turnieju seniorek startowała jeszcze Paulina Knyszewska (Zagłębie Lubin), plasując się w przedziale miejsc 17-20.

W turnieju mężczyzn startowali: Michał Bańkosz (niestowarzyszony), który zakończył turniej na pozycjach 25-28 oraz Andrzej Furman (ULKS Ciechów), który w seniorskim powrocie zajął miejsce w przedziale 37-40. W turnieju eliminacyjnym zagrali: Julia Girulska (AZS UE), Julia Furman (AZS UE), Natalia Matwiszyn (Zagłębie), Wojciech Kotyl (Odra Głoska), Mikołaj Grzębka (Odra), Oskar Jadach (SKS LZS Raszówka), Norbert Wojtyła (Odra) i Maciej Makajew (LZS TS Zareba).

ranking seniorek po III WTK_GPP                         ranking seniorów po III WTK_GPP

turniej główny seniorek                                       turniej główny seniorów

turniej eliminacyjny seniorek                              turniej eliminacyjny seniorów

Dolnośląskie zawodniczki zajmują wysokie pozycje w krajowym rankingu po III GPP, co gwarantuje im udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek (Częstochowa 1-3 marca): Natalia Bajor (1. miejsce). Katarzyna Węgrzyn (2.),  Anna Węgrzyn (7.), Julia Szymczak (11.), Paulina Knyszewska (19.) i Zuzanna Gaworska (28.). U seniorów limit do Mistrzostw Polski, z krajowego rankingu,  ma tylko Michał Bańkosz (15. miejsce).