Rewelacyjnie zagrała Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), która niespodziewanie, aczkolwiek zupełnie zasłużenie, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Młodziczek, na rozgrywanych, w dniach 11-14 kwietnia, w Brzegu Dolnym, Mistrzostwach Polski.  Dodatkowo Natalka wywalczyła srebrny medal w grze podwójnej, grając w parze z Karoliną Hołdą (Emdek Bydgoszcz).  Brawo Natalka ! Brawo trener Ziemowit Bańkosz ! Brawo Rodzice Magdalena i Dariusz Gaworscy; macie wspaniałe dziewczyny Natalkę i Zuzię !  Trzeci medal (brązowy) do dolnośląskiej kolekcji dorzuciła drużyna młodzików AZS UE, występująca w składzie: Piotr Żurawski, Franciszek Żygadło i Krzysztof Żurawski. To też podopieczni trenera Bańkosza. Do czołowej ósemki w grze pojedynczej zakwalifikowali się, zajmując miejsca 5-8: Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice) i Piotr Żurawski (AZS UE), w przedziale pozycji 9-16 turniej zakończyli: Liliana Przybył (Rokita Brzeg Dolny) i Franciszek Żygadło (AZS UE), na pozycjach 17-32 uplasowały się Martyna Draczyńska (Rokita) i Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów), na miejscach 33-48. byli: Wiktoria Riwoń (Rokita), Anna Ulatowska (Wolavia), Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice), Wiktor Ulatowski (Wolavia) i Krzysztof Żurawski (AZS UE), a przedziale 49-64 uplasowała się Aleksandra Breś (Żak Gierałtowiec). W grach podwójnych Dolnoślązacy zajęli następujące miejsca: 5-8. L.Przybył/ Skiba, F.Żygadło/ Toton, P.Żurawski/K.Żurawski, 9-16. M.Draczyńska/W.Riwoń, M.Jarecka /Lemańska i 17-32. P.Hołodniuk/A.Ulatowska oraz M.Kaciuba/W.Ulatowski. Dolnośląskie drużyny zakończyły mistrzostwa na następujących pozycjach: dziewczęta 5-8. Rokita Brzeg Dolny (L.Przybył,  M.Draczyńska, W.Riwoń) i AZS UE (N.Gaworska, H.Zając), chłopcy 13-14.  Górnik Polkowice (M.Kaciuba, F.Kruk, A.Ściana).