W dniu 25 października w Brzegu Dolnym rozegrano, tylko z udziałem 14 dziewcząt i 16 chłopców, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików dla Grupy VIII (Dolnośląskie i Lubuskie). Są to zawody zaliczane do współzawodnictwa Sportu Dzieci i Młodzieży,   a z tego są dotację finansowe.

W  grze pojedynczej młodziczek na podium stanęły: 1. Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), 2. Anżelika Sowa (Rokita Brzeg Dolmy) i 3. Anna Ulatowska (Wolavia Wołów).

MMM singiel młodziczek klasyfikacja

MMM singiel młodziczek turniej główny      MMM singiel młodziczek turniej pocieszenia

W kategorii młodzików niespodziewanie wygrał Patryk  Żyworonek (ZKS Zielona Góra), a na podium jeszcze stali: 2. Franciszek Żygadło (AZS UE) 3  Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin).

MMM singiel młodzików klasyfikacja

MMM singiel młodzików turniej główny      MMM singiel młodzików turniej pocieszenia

W grze podwójnej młodziczek podium zostało zajęte przez Dolnoślązaczki; 1. N.Gaworska / A.Sowa, 2. N.Skawińska (Wolavia) / A.Ulatowska, 3. S.Wojciechowska (GOKiS Katy Wrocławskie) / Z.Bazylewska (Rokita).

MMM debel młodziczek klasyfikacja                    MMM debel młodziczek

W młodzikach wygrała para F.Żygadło / D.Malarz (AZS UE), przed parami 2. P.Żyworonek / K.Wnęk i 3. D.Staniowski / S.Staniowski (obaj Odra Głoska).

MMM debel młodzików klasyfikacja              MMM debel młodzików

W klasyfikacji klubowej najlepszy był AZS UE Wrocław, który zgromadził 11 punktów i wyprzedził Rokitę Brzeg Dolny – 7,5 pkt. oraz Wolavię Wołów – 7 pkt i ZKS Zielona Góra-  6,5 pkt. Rozdział punktów w klasyfikacji województw był następujący; Dolnośląski – 36,5 pkt i Lubuskie – 10,5 pkt.