W Brzegu Dolnym, w dniu 22 grudnia, rozegrano, z udziałem 14 dziewcząt i 23 chłopców, II WTK Żaków. W kategorii żaczek wygrała Marika Chrąchol (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Annę Zając (GOKIS Kąty Wrocławskie). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Alicja Witkowska (Granit Strzelin). 4. Lena Smolarek (Rokita), 5. Maja Wojtyła (Rokita), 6. Lena Tomera (Orlęta), 7. Anna Blok (Odra Głoska) i 8. Gabriela Pułecka (Rokita).

W kategorii żaków najlepszy był Dawid Staniowski (Odra Głoska). który w finale pokonał Krzysztofa Bogusza (GOKIS Kąty Wrocławskie). Dalsze miejsca zajęli: 3. Sebastian Sowa (Rokita), 4. Patryk Mruk (Odra Oława), 5. Tomasz Wróbel (Dwunastka Wrocław), 6. Fabian Kapitan (Odra Głoska), 7. Błażej Paszkiewicz (LZS Włosień) i 8. Wojciech Matusiak (Odra Głoska).

Turniej pocieszenia żaczek wygrała Judyta Ciszewska (Orlęta), a na drugim miejscu uplasowała się Zuzanna Gerbera (Wolavia Wołów), a u żaków w turnieju pocieszenia zwyciężył Jakub Moliński (Rokita), a drugi był Aleksander Giecewicz (Wolavia).

Sędzia Główny Andrzej Siwek      zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii żaczek i żaków wywalczyli prawo startu w II GPP Żaków (Zielona Góra-Drzonków 10-12 stycznia 2020). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Żaków mają: Anna Ulatowska (Wolavia), Zuzanna Bazylewska (Rokita) i Krzysztof Wnęk (Granit).

II WTK Żaków 7×4 klasyfikacja                                       II WTK Żaczek 4×4 klasyfikacja

II WTK Żaków 7×4 grupy                                                        II WTK Żaczek 4×4 grupy

II WTK Żaków 7×4 główny                                                      II WTK Żaczek 4×4 główny

II WTK Żaków 7×4 pocieszenia                                          II WTK Żaczek 4×4 pocieszenia