W Brzegu Dolnym w dniu 31 października, z udziałem 17 dziewcząt i 34 chłopców, rozegrano II WTK Młodzików. W kategorii młodziczek wygrała Lena Kowalska (Lider Milicz), która wyprzedziła Nicol Bartoszko (AZS UE Wrocław). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Marika Chrąchol (Rokita Brzeg Dolny), 4. Gabriela Pułecka (Rokita), 5. Lena Smolarek (Rokita), 6. Alicja Witkowska (Granit Strzelin), 7. Maja Wojtyła (Wolavia Wołów), 8. Julia Zalewska (Granit).

W kategorii młodzików najlepszy był Dawid Staniowski (Odra Głoska), który w finale pokonał Miłosza Grocholskiego (AZS UE). Dalsze miejsca zajęli: 3. Franciszek Kucharski (Lider), 4. Sebastian Sowa (Rokita), 5.Kuba Operacz (AZS AWF Wrocław), 6.Patryk Mruk (Odra Oława), 7. Adam Prośniewski (Wolavia) i 8. Mikołaj Mikiciuk (Spin Błażejowice).

Turniej pocieszenia młodziczek wygrała Liwia Skawińska (Wolavia) , a druga była Julia Bednarczyk (Sokół Jerzmanowa), natomiast u młodzików w turnieju pocieszenia najlepszy był Szymon Gądek (AZS UE), a drugi był Milan Iwanicki (Lider).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński , zastępca Marek Chrabąszcz

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali: Wiceprezes d/s organizacyjnych Zarządu DOZTS, Jerzy WIECZOREK i zawodnik Odry Głoska, pochodzący z Tajlandii, Sitisak NUCHCHART.

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w II GPP Młodzików (Brzeg Dolny 26-28.11). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Młodzików mają: Anna Ulatowska (Wolavia), Natalia Bartoszko (AZS UE), Zuzanna Bazylewska (Rokita) i Krzysztof Wnęk (Granit). Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w II WTK, w mają prawo udziału w turniejach eliminacyjnych do turnieju II GPP.

II WTK Młodziczek klasyfikacja                      II WTK Młodzików klasyfikacja