Bardzo dobrze zagrała Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław), wygrywając II GPP Seniorek, który był rozgrywany w dniach 19-21 lutego w Nowym Dworze Mazowieckim. Kasia wygrała wszystkie osiem meczów, w tym w półfinale ze swoją siostrą Anią oraz po zaciętym meczu w finale – z lloną Sztwiertnią.  Na podium, ale na najniższym stopniu stanęła także Anna Węgrzyn (AZS UE). Brawa dla Kasi i Ani oraz ich trenerów ! Na pozycjach 9-12 uplasowała się Julia Szymczak (AZS UE). a Julia Furman (AZS UE), która „dostała limit z województwa”, zakończyła turniej na miejscach w przedziale 25-28. W turnieju mężczyzn Michał Bańkosz (AZS UE) zajął miejsce w przedziale 13-16, a Maciej Łuczyk (KTS Wolbromek) – 37-40. W turnieju eliminacyjnym startowali jeszcze: Malwina Jarecka (AZS UE), Zuzanna Gaworska (AZS UE), Paula Krysińska (AZS UE), Andrzej Furman (ULKS Ciechów) i Jakub Matkowski (ULKS Ciechów). W Nowym Dworze nie wystąpiła Natalia Bajor (AZS UE), która posiada limit z rankingu światowego, uprawniający do startu w Mistrzostwach Polski i z tego też powodu nie musi grać w turniejach GP.

Warto przypomnieć, ze I GPP Seniorek wygrała Anna Węgrzyn,: tak więc widać, że siostry Węgrzyn rządzą w krajowym tenisie stołowy.