W Wołowie w dniu 11 listopada rozegrano II WTK Kadetów. W kategorii kadetek wygrała Karolina Podyma (Śnieżnik Stronie Śląskie), która wyprzedziła Aleksandrę Satławę (Orlęta Krosnowice). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), 4. Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), 5. Natalia Kurzela (Orlęta), 6. Martyna Draczyńska (Rokita Brzeg Dolny), 7. Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów) i 8. Aleksandra Breś  (Żak Gierałtowiec). W kategorii kadetów najlepszy był Kacper Głazowski (Granit Strzelin), który w finale pokonał Piotra Klimka (Zenit Międzybórz). Dalsze miejsca zajęli: 3. Piotr Żurawski (AZS UE), 4. Mikołaj Stodolica (Salos Dzierżoniów), 5. Kacper Szymczak-Pomianowski (Odra Głoska), 6. Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice), 7. Franciszek Żygadło (AZS UE) i 8. Bogumił Sobieszek (AZS UE). Turniej pocieszenia kadetek wygrała Daria Sudomirska (Żak), a druga była Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Dawid Kułek (Ajde Oleśnica), który wyprzedził Arkadiusza Korneckiego (Salos).

Sędzia Główny Kamil Skrzypczak zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii kadetek i kadetów wywalczyli prawo startu w II GPP Kadetów (Jastrzębie Zdrój 7-9 grudnia). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Kadetów mają: Liliana Przybył (Rokita), Aleksandra Wiśniewska (Rokita), Julia Furman (AZS UE), Zuzanna Gałka (GOKIS), Julia Girulska (AZS UE), Paula Krysińska (Śnieżnik) i Stanisław Wnęk (AZS UE).

II WTK kadetek 10×4 klasyfikacja                                  II WTK kadetów 14×4 klasyfikacja

II WTK kadetek 10×4 grupy                                             II WTK kadetów 14×4 grupy

II WTK kadetek 10×4 główny                                          II WTK kadetów 14×4 główny

II WTK kadetek 10×4 pocieszenia                                 II WTK kadetów 14×4 pocieszenia