Strona główna Uncategorized Natalia Gaworska i Stanisław Wnęk najlepsi w II WTK Juniorów

Natalia Gaworska i Stanisław Wnęk najlepsi w II WTK Juniorów

1044

W Brzegu Dolnym w dniu 21 listopada, z udziałem 27 dziewcząt i 41 chłopców, rozegrano II WTK Juniorów. W kategorii juniorek wygrała Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), a druga była Karolina Podyma (Impuls Kłodzko). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Liliana Przybył (AZS UE), 4. Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów), 5.Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny), 6.Sandra Murawska (AZS UE), 7. Anna Ulatowska (Wolavia), 8. Natalia Wnuk (Orlęta Krosnowice).

kategorii juniorów najlepszy był Stanisław Wnęk (Granit Strzelin), który w finale pokonał Piotra Klimka (Zenit Międzybórz). Dalsze miejsca zajęli: 3. Franciszek Żygadło (AZS UR), 4. Mikołaj Stodolica (UKS TS Kiełczów), 5.Damian Gruszka (KTS Wolbromek), 6.Krzysztof Wnęk (Granit), 7. Mikołaj Nawrot (Lider Milicz) i 8. Wiktor Ulatowski (Wolavia).

Turniej pocieszenia juniorek wygrała Karina Piszczyńska (Odra Oława) , a druga była Maja Wojtyła (Qolavia), natomiast u juniorów w turnieju pocieszenia najlepszy był Karol Kalisz (Wolavia), a drugi był Michał Przygoda (Odra O.r).

Sędzia Główny Andrzej Siwek     , zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii juniorek i juniorów wywalczyli prawo startu w II GPP Juniorów (Ostróda 17-19.12). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Juniorów mają: Julia Furman (AZS UE), Zuzanna Gaworska (AZS UE), Paula Krysińska (AZS UE). Malwina Jarecka (AZS UE) i Kacper Głazowski (Granit). Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w II WTK, w mają prawo udziału w dodatkowych kwalifikacjach do turnieju II GPP.