Znakomity start do swojego konta może dopisać Natalia Gaworska (KU AZS UE Wrocław), która na rozegranej w dniach 5-8 maja br. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży wywalczyła trzy medale. W grze pojedynczej Natalia dotarła do finału, gdzie uległa 1:4 Natalii Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński). Obie zawodniczki, tym razem grając w jednej parze, zdobyły również srebrny medal w grze podwójnej. Natomiast trzeci – brązowy krążek padł łupem zespołu KU AZS UE Wrocław w turnieju drużynowym, w składzie którego oprócz Natalii wystąpiła także Sandra Murawska. Wśród kadetów bardzo dobry wynik w grze pojedynczej osiągnął Franciszek Żygadło zajmując miejsce w przedziale 5-8. i ulegając tylko rozstawionemu z numerem 1. Rafałowi Formeli (MRKS Gdańsk).
W klasyfikacja punktowej klubów wysokie drugie miejsca zajął KU AZS UE Wrocław, a w klasyfikacji województw Dolny Śląsk uplasował się na ósmym miejscu.