Finał gry pojedynczej Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które były rozgrywane w dniach 27-30 maja w Gliwicach, był wewnętrzną sprawą Anny i Katarzyny Węgrzyn (obie AZS UE Wrocław). Tym razem lepsza była Anna i tym samym odebrała tytuł mistrzowski Katarzynie. Brawo dla obu sióstr za potwierdzenie swojej supremacji w kraju. Obronić tytuł mistrzowski udało się też mikstowi Łukasz Wachowiak (ZKS Zielona Góra) / Katarzyna Węgrzyn. Brązowy medal w mikście zdobyła Anna Węgrzyn, która grała w parze Przemysławem Walaszkiem. Gratulacje dla obu zawodniczek i ich trenerów. Nie udało się siostrom Węgrzyn  – po porażce w ćwierćfinale – obronić tytułu mistrzowskiego w deblu, a nawet nie udało się wywalczyć medalu w tej kategorii, co nie zdarzyło się w całej dekadzie ich startów.

Pozostali Dolnoślązacy w turnieju indywidualnymi zajęli następujące miejsca: 5-8. Julia Szymczak (AZS UE), 17-24.Oskar Jadach (SKS LZS Raszówka) i Norbert Wojtyła (Odra Głoska), 25-32. Julia Girulska (AZS UE), 33-48. Magdalena Włodarczyk (AZS UE) i Adam Goleński (Odra) oraz 49-64. Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice).

W grze podwójnej dolnośląscy reprezentanci uplasowali się na pozycjach: 5-8. A.Węgrzyn / K.Węgrzyn i J.Szymczak / S.Kozioł (Chrobry Międzyzdroje), 9-16. J.Girulska / A.Zając (Bronowianka Kraków) i N.Wojtyła / S.Seroka (Politechnika Rzeszów), 17-32. M.Włodarczyk / K.Kuwerska (ULKS Moszczenica), A.Goleński / W.Zieliński (Champion Police) i O.Jadach / J.Krzywniak (ZKS Zielona Góra).

W grze mieszanej Dolnoślązacy kończyli mistrzostwa na miejscach w przedziałach: 5-8. J.Werner (KS Dąbcze) / J.Szymczak, 9-16. J.Szulc (Jedynka Łódź) / M.Włodarczyk, 17-32. O.Jadach / J.Girulska, oraz 33-56. N.Wojtyła / A.Chudy (LKTS Luboń) i A.Goleński / M.Jarecka.