Zgodnie z oczekiwaniami kobiecy zespół AZS UE Wrocław zdobył złoty medal w turnieju drużynowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które od dzisiaj są rozgrywane w Sępólnie Krajeńskim.  Drużyna AZS UE wystąpiła w składzie: Anna i Katarzyna Węgrzyn oraz Julia Szymczak. Gratulacje dla zawodniczek i trenerów oraz życzenia następnych medali w turnieju indywidualnym (singiel, debel i mikst). W drodze do złota drużyna AZS UE kolejno po 3:0 pokonała następujących przeciwników: Śląskie, Dwójka Rawa Mazowiecka, Podlaskie i finale JKTS Jastrzębie Zdrój.

W turnieju mężczyzn startował zespół Odry Głoska, który w końcowej klasyfikacji uplasował się na miejscach w przedziale 5-8. Drużyna Odry, grająca w składzie: M.Grzębka, N.Wojtyła, J.Reliszka i M.Wojciechowski,  pokonała Dojlidy II Białystok 3:0 i Małopolskie 3:2, a ćwierćfinale uległa 0:3 Kujawsko-pomorskiemu.

Prawo startu w mistrzostwach wywalczył jeszcze zespół Dolnośląskie (N.Matwiszyn, W.Walowska), ale z niewiadomych przyczyn na mistrzostwa nie pojechała Matwiszyn.