Sukcesem zakończył się start Doroty Borkowskiej (Wrocław) i Alicji Skrzypickiej (Lubin) w Mistrzostwach Europy Weteranów, które od 30 czerwca do 6 lipca rozegrano w Budapeszcie.  Dorota Borkowska stanęła na trzecim stopniu podium w grze pojedynczej kategorii 50-59 lat. Wrocławianka kolejno pokonała: Luder (SUI), Amos (GER), Hiltscher (GER), Hillert-Stoll (GER), Ryter (DEN), Quist (MON), Hillmer (GER) i Batorfii (HUN), by w półfinale ulec 1:3 Wang Friden ze Szwecji. Uwagę zwraca zwycięstwo ze słynną węgierską Mistrzynią Csillą Batorfi ! Wielkie gratulacje dla sympatycznej Pani Doroty !

Na podium, jego najniższym stopniu, stanęła także Alicja Skrzypicka, która w parze z Ullą Dovblad ze Szwecji, wywalczyła brązowy medal w grze podwójnej w kategorii 70-74 lat. Polsko-szwedzka para w drodze do medalu kolejno wygrywała z deblami: Adamova/Borecka (CZE), Seyranyan (GER)/Bizniecke (LAT), Latenbach/Wohlers (GER), Burg/Weiss (AUT), Flemke/Lubbe (GER), aby w półfinale przegrać 0:3 z niemiecką parą Dallenberger/Locher.  Pani Alicja w tej samej kategorii wiekowej zajęła także miejsce w przedziale 9-16 w grze pojedynczej. Brawo Pani Alu i oby tak dalej !

Z Dolnego Śląska w Budapeszcie startowali jeszcze: Elżbieta Kazberuk (Wrocław), która w kategorii 50-59 lat została sklasyfikowana na miejscach 9-16, Regina Kasprzak (Jelenia Góra) w tej samej kategorii zajęła miejsca w przedziale 17-32, Barbara Bromboszcz (Jaszkowa Dolna) w kategorii 65-69 lat była na pozycjach 33-52, Ryszard Banaszkiewicz (Brzeg Dolny), który w turnieju pocieszenia kategorii 75-79 był drugi oraz w kategorii 50-59 lat Maciej Maszkiewicz (Wrocław) i Tomasz Makowski (Bystrzyca Kłodzka) plasując się na dalszych miejscach w turnieju pocieszenia.

Jeszcze należy zwrócić uwagę na miejsca naszych debli: 9-16. Bromboszcz/Lazina (RUS), 17-32. Borkowska/Kazberuk, 33-44. Banaszkiewicz/Sajdak.