Po nieobecność naszych gwiazd (siostry Węgrzyn są w Tajlandii na Mistrzostwach Świata Juniorów, a Bajor – odpoczywa i nie musi grać w GPP) zupełnie nie wyszedł Dolnoślązakom start w II GPP Seniorów, który w dniach 22-24 listopada rozegrano w Zawierciu.  Najwyższą pozycję wywalczyła Julia Szymczak (AZS UE Wrocław), plasując się na pozycjach 9-12. Michał Bańkosz (niestowarzyszony) wywalczył miejsce w przedziale 17-20, a Grzegorz Rogóż (Top Bolesławiec) – 21-24. W turnieju seniorek jeszcze startowały i zajęły następujące miejsca: 33-36. Julia Girulska (AZS UE) i37-40. Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny). W turnieju eliminacyjnym do GPP z Dolnego Śląska udział wzięli: Milena Chrabąszcz (Rokita), Julia Furman (AZS UE), Malwina Jarecka (AZS UE), Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), Aleksandra Paszek (niestowarzyszona), Andrzej Furman (ULKS Ciechów), Jakub Matkowski (ULKS), Łukasz Matląg (Top) i Mateusz Moczko (Top).

ranking dolnośląski seniorek po II GPP_WTK    ranking dolnośląski seniorów po II GPP_WTK