W Brzegu Dolnym, w dniu 24 listopada, rozegrano, z udziałem 23 dziewcząt i 36 chłopców, II WTK Młodzików. W kategorii młodziczek wygrała Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która wyprzedziła Nikolę Skawińską (Wolavia). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Anżelika Sowa (Rokita Brzeg Dolny), 4. Sara Wojciechowska (GOKIS Katy Wr.), 5. Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice), 6. Zuzanna Bazylewska (Rokita), 7. Zuzanna Borowska (GOKIS) i 8. Lena Łuczak (GOKIS).

W kategorii młodzików najlepszy był Dawid Malarz (AZS UE Wrocław). który w finale pokonał Krzysztofa Wnęka (Granit Strzelin). Dalsze miejsca zajęli: 3. Jakub Staszczyk (Wolavia), 4. Michał Kozerski (GOKIS), 5. Szymon Trybała (Odra Głoska), 6. Wiktor Sulej-Michalski (Wratislavia Wrocław), 7. Stanisław Staniowski (Odra) i 8. Dawid Staniowski (Odra).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński        zastępca Zbigniew Kot

Turniej pocieszenia młodziczek wygrała Alicja Witkowska (Granit), a druga była Maja Wojtyła (Rokita), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Tomasz Polak (Dwunastka Wrocław), a drugi był Jakub Podskarbi (Żak Gierałtowiec).

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w II GPP Młodzików (Brzeg Dolny 13-15 grudnia). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Młodzików mają: Natalia Gaworska (AZS UE), Franciszek Żygadło (AZS UE), Krzysztof  Żurawski (AZS UE), Mikołaj Kaciuba (Górnik) i Wiktor Ulatowski (Wolavia).

II WTK Młodzików 12×4 klasyfikacja      II WTK Młodziczek 6×4 klasyfikacja

II WTK Młodzików 12×4 grupy A-H          II WTK Młodzików 12×4 grupy i_L

II WTK Młodziczek 6×4 grupy

II WTK Młodzików 12×4 główny           II WTK Młodzików 12×4 pocieszenia

II WTK Młodziczek 6×4 główny             II WTK Młodziczek 6×4 pocieszenia