Doskonale w Mistrzostwach Polski Weteranów, które w dniach 11-13 czerwca były rozgrywane w Gliwicach, zaprezentowały się Anna Wnęk (Strzelin) i Alicja Skrzypicka (Lubin). Anna Wnęk zdobyła dwa złote i jeden srebrny medal, a Alicja Skrzypicka – 2 złote medale. Anna Wnęk wygrała w singlu w kategorii K40, w deblu w parze z Elżbietą Kazberuk w kategorii 40-49 oraz zajęła drugie miejsce w mikście w parze z Bogusławem Szandałą (Oława).  Alicja Skrzypicka była najlepsza w singlu kategorii K70 i w deblu w kategorii 60+ w parze z Elżbietą Pieczarkowską (Kraków). Po dwa medale zdobyli jeszcze: Elżbieta Kazberuk (Wrocław); srebrny w singlu K50 i złoty w deblu w kategorii 40-49 oraz Ryszard Banaszkiewicz (Brzeg Dolny); srebro w singlu kategorii M80 i srebro w deblu w kategorii 80-84 w parze z Januszem Malarzem (Tarnobrzeg). Medale w mistrzostwach zdobyli jeszcze: Barbara Bromboszcz (Jaszkowa Dolna) brązowy w K65 i Stanisław Zagajewski (Świebodzice) brązowy w kategorii M65 oraz Regina Kasprzak (Jelenia Góra) srebrny w deblu wraz z Małgorzatą Fidala (Lębork) w kategorii 50-59. Gratulujemy wszystkim medalistom i dziękujemy za reprezentowanie Dolnego Śląska.

Dolnoślązacy, którzy wystąpili jeszcze w turnieju głównym i zakończyli mistrzostwa na pozycjach: 5-6. Regina Kasprzak w K50, Bogusław  Szandała w M40 i Jan Hreczuch (Wrocław) w K80, 7-8. Teresa Bąk (Wrocław) w K50 i Zbigniew Sobków (Ziębice) w M50, 9-12. Marian Hołda (Oleśnica) w M70, 13-16. Jerzy Dębski (Wrocław) w M65