W I GPP Żaków, który w dniach 11-13 października, rozegrano w Łaziskach Górnych, startowała wyjątkowo nieliczna,  bo tylko siedmioosobowa, ekipa z Dolnego Śląska.  Najlepiej z Dolnoślązaków spisała się Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która stanęła na najwyższym stopniu podium. Tym samym Ania potwierdziła, że jest najlepszą żaczką w Polsce ! Brawo dla Ani i jej trenerów ! Dobrze zagrał Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), który uplasował się na pozycjach 5-8. Niestety pozostali nasi reprezentanci nie zakwalifikowali się do turnieju głównego i po turnieju grupowym zajęli następujące miejsca: 33-40. Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny), 49-56. Dawid Staniowski (Odra Głoska) oraz 57-64. Maja Wojtyła (Rokita) i Miłosz Kuboszek (AZS UE Wrocław). W turnieju eliminacyjnym wystąpiła jeszcze Alicja Witkowska (Granit).