W dniach 01-03 października 2021 r. odbyły się w Radomiu Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym, zorganizowane przez Polski Związek Sportu Niesłyszących. Zawody były finansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

W tych zawodach z Wrocławskiego Klubu Sportowego Niesłyszących „ŚWIT” startowało siedemnaścioro zawodników: Sonia Chardykow, Julia Zając, Amelia Antoniak, Klara Radecka, Sofiia Verkhohliad, Anna Żmuda-Trzebiatowska, Agnieszka Zając, Lidia Maziarz, Anna Kuśmierek, Ewelina Tomala, Dominika Chardykow, Milan Kempczyński, Dawid Kempczyński, Dawid Bordulak, Nikolas Chardykow, Jarosław Prokop i Mariusz Kurowski.

Były to bardzo udane Mistrzostwa, zawodnicy z WKSN ŚWIT Wrocław przywieźli łącznie 18 medali (3 złote, 7 srebrnych, 8 brązowych). Siedmioro zawodników w naszej ekipie było najmłodszymi uczestnikami: Julia Zając – 11 lat, Sonia Chardykow – 12 lat, Amelia Antoniak 12 lat, Klara Radecka 13 lat, Milan Kempczyński 11 lat, Dawid Bordulak 11 lat i Dawid Kempczyński – 13 lat. To bardzo duży sukces juniorów z klubu ŚWIT Wrocław, został ustanowiony rekord klubu w liczbie medali zdobytych dla klubu ŚWIT na zawodach tenisa stołowego. Sonia Chardykow zdobyła złoty medal, Julia Zając zdobyła srebrny medal, a Amelia Antoniak i Klara Bradecka zdobyły brązowy medal w klasyfikacji indywidualnej juniorek do lat 16. Nikolas Chardykow zdobył srebrny medal, Dawid Bordulak zdobył brązowy medal w klasyfikacji indywidualnej juniorów do lat 16. Sofiia Verkhohliad zdobyła srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej juniorek do lat 19. Sonia Chardykow i Klara Radecka zdobyły złoty medal oraz Julia Zając i Amelia Antoniak zdobyły srebrny medal w klasyfikacji gry podwójnej juniorek do lat 16. Nikolas Chardykow i Dawid Kempczyński zdobyli srebrny medal oraz Milan Kempczyński i Dawid Bordulak zdobyli brązowy medal w klasyfikacji gry podwójnej juniorów do lat 16. Sonia Chardykow i Nikolas Chardykow zdobyli złoty medal, Julia Zając i Milan Kempczyński zdobyli srebrny medale, Amelia Antoniak i Dawid Kempczyński zdobyli brązowy medal oraz Klara Radecka i Dawid Bordulak zdobyli brązowy medale w klasyfikacji gry mieszanej juniorów do lat 16. Sofiia Verkhohliad i Oskar Malik zawodnik z drużyny OLIMP Wejherowo zdobyli srebrny medal w klasyfikacji gry mieszanej juniorów do lat 19. Lidia Maziarz i Ewelina Tomala zdobyły brązowy medal w klasyfikacji gry podwójnej kobiet. Mariusz Kurowski i Jarosław Prokop zdobyli brązowy medal w klasyfikacji gry podwójnej mężczyzn.