W Brzegu Dolnym w dniu 3 maja, z udziałem 18 dziewcząt i 22 chłopców, rozegrano II WTK Żaków. W kategorii żaczek wygrała Lena Smolarek (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Maję Wojtyłę (Wolavia Wołów). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Nicol Bartoszko (AZS UE Wrocław), 4.Hanna Stolarz (Wolavia), 5. Julia Zalewska (Granit Strzelin), 6. Alicja Błaszak (Wolavia), 7. Julia Bednarczyk (Sokół Jerzmanowa) i 8. Lilianna Neter (Sudety Międzylesie).

W kategorii żaków najlepszy był Miłosz Grocholski (AZS UE). który w finale pokonał Jakuba Molińskiego (Rokita). Dalsze miejsca zajęli: 3. Kuba Operacz (AZS AWF Wrocław), 4. Antoni Flis (AZS UE), 5. Błażej Paszkiewicz (LZS Włosień), 6. Lucjan Piotrowski (Wolavia), 7. Dominik Zwolski (Wolavia)  i 8. Szymon Mularczyk (Sokół).

Turniej pocieszenia żaczek wygrała Magdalena Woźniak (Wolavia), a druga była Kaja Czubala (Sudety), natomiast u żaków w turnieju pocieszenia najlepszy był Mikołaj Mikiciuk (Top Bolesławiec), a drugi był Szymon Gądek (AZS UE).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński  zastępca Monika Kwiatkowska

Zwycięzcy w kategorii żaczek i żaków wywalczyli prawo startu w II GPP Żaków (Kraków 7-9.05). Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w II WTK, w mają prawo udziału w turnieju eliminacyjnym do turnieju II GPP. Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Żaków mają: Zuzanna Bazylewska (Rokita), Natalia Bartoszko (AZS UE), Marika Chrąchol (Rokita), Gabriela Pułecka (Rokita), Dawid Staniowski (Odra Głoska) i Miłosz Kuboszek (AZS UE).