W Brzegu Dolnym, w dniu 1 marca, rozegrano, z udziałem 28 dziewcząt i 42 chłopców, III WTK Młodzików. W kategorii młodziczek wygrała Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która wyprzedziła Anżelikę Sowę (Rokita Brzeg Dolny). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Nikola Skawińska (Wolavia), 4. Zuzanna Bazylewska (Rokita), 5. Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wr.), 6. Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice), 7. Zuzanna Borowska (GOKIS) i 8. Amelia Śliwińska (Granit Strzelin).

W kategorii młodzików najlepszy był Dawid Malarz (AZS UE Wrocław). który w finale pokonał Krzysztofa Wnęka (Granit Strzelin). Dalsze miejsca zajęli: 3. Jakub Staszczyk (Wolavia), 4. Karol Kalisz (Wolavia), 5. Tymoteusz Hainke (AZS UE), 6. Michał Kozerski (GOKIS), 7. Mateusz Drzyzga (Żak Gierałtowiec) i 8. Arkadiusz Kornecki (Salos Dzierżoniów).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński        zastępca Kamil Skrzypczak

Turniej pocieszenia młodziczek wygrała Klaudia Wróbińska (Orlęta Krosnowice), a druga była Zofia Agnieszka Kołtun (Orlęta), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Mateusz Wiśniewski (Sparta Lubań), a drugi był Tomasz Skrzypczyk (Odra Głoska).

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w III GPP Młodzików (Sępólno Krajeńskie 6-8 marca). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w III GPP Młodzików mają: Natalia Gaworska (AZS UE), Franciszek Żygadło (AZS UE), Krzysztof  Żurawski (AZS UE), Mikołaj Kaciuba (Górnik) i Wiktor Ulatowski (Wolavia).

III WTK Młodzików 14×4 klasyfikacja            III WTK Młodziczek 9×4 klasyfikacja

IIII WTK Mlodzikow 14×4 grupy A-H           III WTK Mlodzikow 14×4 grupy I-N

III WTK Mlodziczek 9×4 grupy

III WTK Mlodzikow 14×4 glowny               III WTK Mlodzikow 14×4 pocieszenia

III WTK Mlodziczek 9×4 glowny                   III WTK Mlodziczek 9×4 pocieszenia