W Brzegu Dolnym, w dniu 3 listopada, rozegrano, z udziałem 23 kobiet i 46 mężczyzn, II WTK Seniorów. W kategorii seniorek wygrała Julia Girulska (AZS UE Wrocław), która wyprzedziła Elżbietę Kwiatkowską (Rokita Brzeg Dolny). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Zuzanna Gaworska (AZS UE), 4. Julia Furman (AZS UE), 5. Natalia Matwiszyn (Górnik Polkowice), 6. Milena Chrabąszcz (Rokita), 7. Liliana Przybył (Rokita) i 8. Natalia Gaworska (AZS UE).

W kategorii seniorów najlepszy był Krzysztof Kaczmarek (ULKS Ciechów). który w finale pokonał Grzegorza Rogóża (Top Bolesławiec). Dalsze miejsca zajęli: 3. Michał Walencki (Wolavia Wołów), 4. Jakub Matkowski (Ciechów), 5. Tomasz Durajczyk (KTS Wolbromek), 6. Mikołaj Grzębka (Odra Głoska), 7. Wojciech Stach (AZS UE) i 8. Mateusz Walowski (Sokół Jerzmanowa).

Sędzia Główny Andrzej Siwek   zastępca  Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii seniorek i seniorów wywalczyli prawo startu w II GPP Seniorów (Zawiercie 22-24 listopada). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Seniorów mają: Natalia Bajor (AZS UE), Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), Anna Węgrzyn (AZS UE) i Julia Szymczak (AZS UE).

II WTK Seniorów klasyfikacja                              II WTK Seniorek klasyfikacja

III WTK Seniorów główny                                     II WTK Seniorek główny

II WTK Seniorów pocieszenia                              II WTK Seniorek pocieszenia