Bardzo dobrze zagrali: Anna Ulatowska (Wolavia Wołów) i Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław) na, rozgrywanym w dniach 11-13 stycznia w Wałbrzychu, II GPP Żaków. Obydwoje stanęli na najniższym stopniu podium, potwierdzając przynależność do krajowej czołówki żaczek i żaków. Gratulacje dla Ani i Franka oraz dla ich trenerów, W turnieju głównym zagrali także: Krzysztof Wnęk (Strzelin), który zajął 20. pozycję oraz Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) i Jakub Staszczyk (Wolavia), którzy wywalczyli miejsca w przedziale 25-32. W turnieju grupowym zagrali i zajęli następujące miejsca: 41-48. Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie), 49-56. Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice) i Dawid Malarz (AZS UE).

W turnieju eliminacyjnym uczestniczyli: Liwia Skawińska (Wolavia), Małgorzata Kubera (Wolavia), Lena Łuczak (GOKIS), Anna Zając (GOKIS), Dawid Staniowski (Odra Głoska), Stanisław Staniowski (Odra). Tymoteusz Heinke (AZS UE) i Krzysztof Bogusz (GOKIS).

ranking żaczek po II WTK_GPP               ranking żaków po II WTK_GPP

Zawodniczki i zawodnicy, którzy w rankingu po II GPP/WTK uplasowali się na pozycjach 1-32 maja limit do III GPP Żaków: Franciszek Żygadło (2. Miejsce), Anna Ulatowska (4.), Krzysztof Wnęk (14.) i Zuzanna Bazylewska (32.). turniej główny żaczek                                        turniej główny żaków

turniej eliminacyjny żaczek                                 turniej eliminacyjny żaków