Adresy klubów

sezon 2020/2021

II liga kobiet:    AZS UE III  Wrocław      Wolavia Wołów

II liga mężczyzn: AZS UE Wrocław    AZS UZ Zielona Góra     Granit Strzelin     KTS Jelenia Góra      KTS Wolbromek     LZS SKS Raszówka    Odra Głoska    STS Słubice     Top Bolesławiec     ULKS Ciechów     Victoria Jelcz-Laskowice     ZKS Zielona Góra

III liga wschodnia    AZS UE II Wrocław     Orion Branda Psary   Orlęta Krosnowice   Orzeł Prusice      Salos Dzierżoniów     UKS Ludwikowice    UKS TS Kiełczów    ULKS II Ciechów     Wolavia Wołów     Zenit Międzybórz

III liga zachodnia: GLKS Jaworzyna Śląska   Jastrząb Boguszów-Gorce    KTS II Jelenia Góra   KTS Legnica    KTS II Wolbromek      LZS SKS II Raszówka      LZS TS Zaręba    LZS Włosień    Sokół Jerzmanowa     Żak Gierałtowiec

IV liga jeleniogórska:  Błękitni I Krzewie Wielkie    Błękitni II Krzewie Wielkie   KTS III Jelenia Góra    LKS Proszowa     LZS TS II Zaręba    Maraton Pisarzowice     Sparta Lubań    Święci Radostów    Top II Bolesławiec    Top Spin Miłków

IV liga legnicka:  AKS Strzegom    GLKS II Jaworzyna Śląska    GOKSiR Dobromierz   Górnik Polkowice    Sparta Grębocice     Ślęża I Wiry     Ślęża II Wiry  Ursus Złotoryja     Żak II Gierałtowiec

IV liga wałbrzyska:   BSTS Bystrzyca Kłodzka    Impuls Kłodzko     Lechia Ołdrzychowice Kłodzkie     Orzeł Wałbrzych    Płomień Makowice   Radunia Tąpadła       Sudety Międzylesie   UKS II Ludwikowice   ZTS Ząbkowice

IV liga wrocławska:   GOKiS Kąty Wrocławskie    Granit II Strzelin     LZS Trzebnica    Olimpia Żerniki Wr.     Orion Branda II Psary     Orion Branda III Psary   Orzeł Lizawice     Rokita Brzeg Dolny     UKS TS II Kiełczów    Ajde I Oleśnica    ULKS III Ciechów                                                                                     

V liga jeleniogórska:   KTS IV Jelenia Góra     LKS II Proszowa    LZS TS III Zaręba     LZS II Włosień     LZS III Włosień     Rackets Bogatynia    Sparta II Lubań     Top III Bolesławiec     Top IV Bolesławiec

V liga legnicka:   AKS II Strzegom    Chrobry Głogów    Górnik II Polkowice     Górnik III Polkowice     Sokół II Jerzmanowa     KTS II Legnica     Sparta II Grębocice    Zagłębie Lubin     Żak III Gierałtowiec

V liga wałbrzyska:     BSTS II Bystrzyca Kłodzka     Impuls II Kłodzko    Nysa Kłodzko    Płomień II Makowice    Salos II Dzierżoniów      Salos III Dzierżoniów    Sudety II Międzylesie

V liga wrocławska A:   Ajde I Oleśnica    Ajde II Oleśnica    GOKiS II Kąty Wrocławskie    Odra Oława    Olimpia Żerniki Wr.     UKS TS III Kiełczów      Victoria II Jelcz-Laskowice    WKS MOSiR Syców    Wratislavia Święta Katarzyna     Zenit Międzybórz

V liga wrocławska B:     ULKS III Ciechów    AZS UE III Wrocław    Hasta La Wista Wrocław     Sady Wierzchowice    Start Wrocław     Tęcza Pisarzowice    Tęcza Wrocław     UKS 5 Brzeg Dolny     Wolavia II Wołów     ŻOK Żmigród

VI liga wrocławska A:    AZS UE IV Wrocław    Odra II Oława    Orzeł II Lizawice    Świt I Wrocław     Świt II Wrocław     UKS TS IV Kiełczów    Victoria III Jelcz-Laskowice     Widawa Bierutów

VI liga wrocławska B:    Lider Milicz     LZS Trzebnica       Odra II Głoska     Odra III Głoska     Orzeł II Prusice     Rokita II Brzeg Dolny    UKS 5 II Brzeg Dolny    ULKS IV Ciechów

sezon 2019/2020

adresy klubow 2019_2020– korekta 2 03.2020

drużyny ligowe sezonu 2019_2020 po barażach – stan na 25.09.2019