Pomimo, że sezon rozgrywkowy 201/2020 jeszcze całkowicie się nie zakończył, przedstawiamy wstępne jego podsumowanie. Po decyzji Prezesa DOZTS z dnia 8 maja praktycznie mamy zakończone rozgrywki ligowe. Wcześniej zakończyły się – oprócz centralnych rozgrywek, w których mogą jeszcze grać drużyna kobiet AZS UE Wrocław i męski zespół KTS Wolbromek, rozgrywki Drużynowego Pucharu Polski. W rozgrywkach indywidualnych, w których całkowicie sezon zakończyli tylko seniorzy, liczymy, że, zgodnie z sugestiami PZTS, bieżący sezon będzie kontynuowany po wakacjach.  Wtedy też będą mogły być rozegrane indywidualne i drużynowe mistrzostwa województwa oraz mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, oprócz seniorów.

Rozgrywki ligowe zakończyło 121 drużyn z 69 klubów, a uczestniczyło w nich 830 zawodniczek i zawodników.  W rozgrywkach indywidualnych, w dotychczas rozegranych turniejach, uczestniczyło 321 zawodniczek i zawodników z 44 klubów, w tym 1 niestowarzyszony/a. Łącznie w rozgrywkach indywidualnych i ligowych uczestniczyło 906 zawodniczek i zawodników, przy ilości 1157 dolnośląskich licencjach, a więc ponad 250 osób, posiadających licencję, nie uczestniczyło w żadnych zawodach.

W łącznej klasyfikacji klubowej – na ten czas – zdecydowanie prowadzi AZS UE Wrocław (22 880 punktów), który wyprzedza Wolavię Wołów (9 230), Rokitę Brzeg Dolny (8 094), KTS Wolbromek (4 168) i Żaka Gierałtowiec (3 844). Klasyfikacja ta może jeszcze ulec zmianie, w przypadku kontynuowania bieżącego sezonu indywidualnego. Dojdą jeszcze punkty z rankingów indywidualnych, drużynowych mistrzostw Dolnego Śląska i mistrzostw Polski oraz punkty za deble i miksty indywidualnych mistrzostw Dolnego Śląska i Polski w kategoriach: młodzieżowców, juniorów, kadetów, młodzików i żaków.

klasyfikacja klubów Dolnego Śląska sezonu 19_20 razem

klasyfikacja klubów Dolnego Śląska sezonu 19_20 liga

klasyfikacja klubów Dolnego Śląska sezonu 19_20 indywidualne

klasyfikacja klubów Dolnego Śląska sezonu 19_20 deble

zestawienie zawodników liga

zestawienie zawodników indywidualnie