Ponieważ PZTS już opublikował terminy rozgrywania zaległych mistrzostw Polski, DOZTS przygotował kalendarz rozgrywek na okres sierpień – październik 2020. Ujęte zostały w nim terminy centralnych imprez oraz terminy wojewódzkich turniejów, które nie zostały wcześniej rozegrane. Zaplanowano też na 2 października rozpoczęcie dolnośląskich rozgrywek ligowych, a zależeć to będzie od możliwości dostępu do szkół przez kluby, uczestniczące w rozgrywkach. Przeprowadzenie mistrzostw Dolnego Śląska uzależnione jest od zaleceń Władz w zakresie przebiegu pandemii.

kalendarz DOZTS 08-10-2020

Publikujemy też zestawienie zawodniczek i zawodników, którzy są uprawnieni do udziału w mistrzostwach Dolnego Śląska. Dodatkowo podajemy, wyznaczone przez PZTS, limity do drużynowych mistrzostw Polski.

zestawienie zawodników do MDSl

W zaległych, młodzieżowych, rozgrywkach indywidualnych zawodniczki i zawodnicy będą uczestniczyć z licencjami z sezonu 2019-2020, natomiast w rozgrywkach seniorów i drużynowych obowiązywać będą licencje sezonu 2020/2021.

Ponieważ do wznowienia sezonu pozostały jeszcze ponad dwa miesiące apelujemy do Klubów, zwłaszcza do tych, które pracują z dziećmi, aby przedstawiły swoją działalność szkoleniową (czas treningu, ilość uczestników, miejsce treningu, szkoleniowcy, itp), w okresie po wznowieniu zajęć. Zamieścimy tę informacje na stronie DOZTS; ożywi to naszą stronę !