Doskonale spisała się Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław) w III GPP Młodzików, który w dniach 6-8 marca był rozegrany w Sępólnie Krajeńskim. Wrocławianka stanęła na drugim stopniu podium.  Brawo Natalka !! Trzymaj tak dalej !!  Bardzo dobre wyniki uzyskali też Krzysztof Żurawski (AZS UE) i Franciszek Żygadło (AZS UE), którzy uplasowali się na pozycjach 5-8. W turnieju głównym jeszcze zagrali i wywalczyli następujące miejsca: 9-12. Anna Ulatowska (Wolavia Wołów) i Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice), 17-24. Anżelika Sowa (Rokita Brzeg Dolny) i Wiktor Ulatowski (Wolavia) oraz 25-32. Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin). W turnieju grupowym wystąpił Dawid Malarz (AZS UE), który uplasował się na pozycjach 49-56. W turnieju eliminacyjnym zagrali: Zuzanna Bazylewska (Rokita), Zuzanna Borowska (GOKIS Kąty Wrocławskie), Jakub Staszczyk (Wolavia), Karol Kalisz (Wolavia) i Michał Kozerski (GOKIS).

Z krajowego rankingu po III GPP/WTK imienny limit do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików (Krosno 8-10.05.2020) uzyskali: Natalia Gaworska (1. pozycja), Krzysztof Żurawski (6), Franciszek Żygadło (9.), Mikołaj Kaciuba (16.), Anna Ulatowska (21.) i Wiktor Ulatowski (21.).

Zawodniczki i zawodnicy z pozycji 1-12 z dolnośląskiego rankingu uzyskali prawo reprezentowania Dolnego Śląska w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – Brzeg Dolny 22.03.2020.