Tradycyjnie występ Dolnoślązaczek w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek; które w dniach 26-28 marca rozegrano w Arłamowie, można uznać za bardzo dobry. Natalia Bajor po raz czwarty z rzędu (!!!!) wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w grze pojedynczej, chociaż tym razem spotkała się z większym oporem rywalek.

Drugi tytuł Natalka wywalczyła wraz z Katarzyną Grzybowską-Franc w grze podwójnej, a kolekcję medalową uzupełniła brązowym medalem w mikście, grając w parze z Jakubem Perkiem.

Efektownie zakończyła mistrzostwa Katarzyna Węgrzyn, która zdobyła złoty medal (trzeci raz z rzędu mistrzów Europy juniorów z 2019 roku) w mikście w parze z Samuelem Kulczyckim i brązowy medal w singlu. Świadczy to o prawidłowym rozwoju tej zawodniczki.  Szósty medal wywalczyła w mikście Anna Węgrzyn wraz z Robertem Florasem. Łącznie reprezentantki AZS UE Wrocław w Mistrzostwach Polski Seniorów zdobyły sześć medali; 3 złote i 3 brązowe. Gratulacje dla zawodniczek i trenerów wrocławskiego Klubu !!!

Zestawienie miejsc Dolnoślązaków w MP Seniorów: singiel seniorek – 1. Natalia Bajor (AZS UE Wrocław), 3-4.  Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), 5-8. Anna Węgrzyn (AZS UE) oraz 17-32. Julia Szymczak (AZS UE), Julia Furman (AZS UE) i Zuzanna Gaworska (AZS UE), singiel seniorów –5-8. Michał Bańkosz (AZS UE) i 17-32. Nestor Wasylkowski (AZS AWF Wrocław), debel seniorek – 1. N.Bajor / K.Grzybowska-Franc, 5-8. A.Węgrzyn / K.Węgrzyn i J.Szymczak / S.Kozioł i 9-16. J.Furman / Z.Gaworska, debel mężczyzn –  5-8. M.Bańkosz / A.Witkowski i 17-23. N.Wasylkowski / D.Lis, mikst -1. S.Kulczycki / K.Węgrzyn,  3-4. J.Perek / N.Bajor i  R.Floras / A.Węgrzyn, 9-16. M.Bańkosz / N.Bogdanowicz, 17-32.  N.Wasylkowski / S.Wabik, J.Zandecki / J.Szymczak oraz 33-42. J.Witkowski / J.Furman i J.Jankowski / Z.Gaworska.

ranking dolnośląski seniorek końcowy         ranking dolnośląski seniorów końcowy

zdjęcia: strona internetow PZTS i Z.Bańkosz