Strona główna Aktualności Liliana Przybył na podium II GPP Młodzików

Liliana Przybył na podium II GPP Młodzików

621

Doskonale spisała się Liliana Przybyl (Rokita Brzeg Dolny), na rozgrywanym w dniach 16-18 listopada w Gdańsku, II GPP Młodzików. Lilka stanęła na najniższym stopniu podium potwierdzając, że należy do czołówki młodziczek w kraju. Gratulacje dla Lilki i trenerów !!  W pierwszej ósemce jeszcze zagrali, co jest ich dużym sukcesem, Piotr Żurawski (AZS UE Wrocław), który ostatecznie zajął piąte miejsce oraz Franciszek Żygadło (AZS UE) plasując się na ósmej pozycji. W pierwszej szesnastce turniej jeszcze zakończyli: Natalia Gaworska (AZS UE), zajmując 11. pozycję  oraz Martyna Draczyńska (Rokita), która wywalczyła 15. pozycję.  W turnieju głównym zagrała także Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), która zajęła 19.pozycję. W turnieju grupowym zagrali i zajęli następujące miejsca: 33-40. Wiktoria Riwoń (Rokita), 41-48. Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów) i Wiktor Ulatowski (Wolavia), 49-56. Jakub Staszczyk (Wolavia).

W turnieju eliminacyjnym zagrali: Nikola Skawińska (Wolavia), Anna Ulatowska (Wolavia),  Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie), Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice) i Karol Kalisz (Wolavia).

W turnieju – z powodu choroby – nie mógł wystartować Krzysztof Żurawski (AZS UE), ale zgodnie z regulaminem PZTS otrzyma on punkty za ostatni przedział GPP.

ranking młodziczek po II WTK_GPP                ranking młodzików po II WTK_GPP

Zawodniczki i zawodnicy, którzy w rankingu po II GPP/WTK uplasowali się na pozycjach 1-32 maja limit do III GPP Młodzików: Liliana Przybył (4. miejsce), Piotr Żurawski (6.), Malwina Jarecka (11.), Natalia Gaworska (!4.), Franciszek Żygadło (15.), Martyna Draczyńska (20.) i Krzysztof Żurawski (23.).