Doskonały występ zanotowały trzy dolnośląskie zawodniczki: Liliana Przybył (Rokita Brzeg Dolny), Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław) i Malwina Jarecka (AZS UE). W sumie wywalczyły aż pięć medali ! Brawo dziewczyny i ich trenerzy !!  Liliana Przybył, grając w parze z Aleksandrą Guzik (Gryf Gdów), wywalczyła  złoty medal w grze podwójnej. We wszystkich indywidualnych kategoriach Natalia Gaworska stanęła na podium, zdobywając medal brązowy w singlu, srebrny w mikście, z partnerem Marcelem Błaszczykiem (Dwójka Rawa Mazowiecka) i brązowy w deblu z partnerką Karoliną Hołdą (Bronowianka Kraków), Malwina Jarecka, grając w parze z Oliwią Wątor (Bronowianka), sięgnęła po srebrny medal w deblu. W turnieju indywidualny dobrze zagrała jeszcze Liliana Przybył, która wywalczyła miejsce w przedziale 5-8.

Pozostałe nasze zawodniczki zakończyły turniej indywidualny na miejscach: 9-16. Malwina Jarecka, 17-24. Wiktoria Riwoń (Rokita), 25-32. Magdalena Bojanowska (Rokita), 33-48. Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów) i Hanna Zając (AZS UE). Niestety nasi kadeci nie zbliżyli się nawet do osiągnięć kadetek. W singlu najlepszy, bo na pozycjach 25-32, był Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice), w przedziale 33-48 turniej zakończył Wiktor Ulatowski (Wolavia), a na miejscach 49-64 – Kuba Gaweł-Karwatka (AZS UE). W grze podwójnej kadetek pozostałe nasze zawodniczki zakończyły turniej na pozycjach: 9-16, W.Riwoń / M.Bojanowska, 17-32. P.Hołodniuk / H.Zając. W deblu kadetów na miejscach 9-16. M.Kaciuba/W.Ulatowski i 17-32. K.Gaweł-Karwatka / P.Słabkowski (LZS Jastrzębie). W mikstach nasi pozostali reprezentanci zajmowali pozycje: 9-16. K.Kostyk (LKTS Luboń) / W.Riwoń, 17-32. M.Kaciuba / M.Jarecka, W.Ulatowski / P.Hołodniuk, K.Gryk / L.Przybył, 33-64. K.Gaweł-Karwatka / H.Zając i W.Lemieszka / M.Bojanowska.

Dzięki punktom zdobytym, również w turnieju drużynowym, przez: AZS UE, Rokitą, Wolavię i Górnika nasz Okręg uplasował się na trzeciej pozycji w klasyfikacji OOM województw, a w klasyfikacji klubowej AZS UE został sklasyfikowany na 5 pozycji, a Rokita – 7 miejscu