W rozegranym w Gliwicach 2. GPP Seniorów w kategorii seniorek najlepsza była Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław). Tym samym Kasia kontynuuje serię zwycięstw sióstr w GPP, gdyż I GPP wygrała Ania, które obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych na Mistrzostwach Świata. Gratulacje dla Kasi ! Bardzo dobry wynik uzyskała Julia Furman (AZS UE), która uplasowała się na miejscach 5-8. Podobnie bardzo dobrze spisała się Paula Krysińska (AZS UE), która zakwalifikowała się do turnieju głównego, kończąc turniej w przedziale miejsc 13-16. W turnieju zagrały jeszcze: Julia Szymczak (AZS UE), zajmując miejsca 17-20 i Natalia Gaworska, kończąc turniej na pozycjach 37-40. W kategorii seniorów Michał Bańkosz (AZS UE) uplasował się na pozycjach 17-20, a Maciej Łuczyk (KTS Wolbromek) – na miejscach 33-36.  W dodatkowych kwalifikacjach udział wzięli: Malwina Jarecka (AZS UE), Sandra Murawska (AZS UE), Liliana Przybył (AZS UE), Kacper Głazowski (Granit Strzelin), Wojciech Niedźwiedzki (UKS TS Kiełczów) i Mateusz Moczko (UKS TS Kiełczów).