Bardzo dobrze zagrał Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław) na, rozgrywanym w dniach 5-7 kwietnia w Sępólnie Krajeńskim, III GPP Żaków. Franek po raz trzeci stanął podium, tym razem na jego drugim stopniu,  potwierdzając tym samym przynależność do ścisłej krajowej czołówki żaków. Gratulacje dla Franka oraz dla jego trenerów ! Do pierwszej ósemki zakwalifikowała się Anna Ulatowska (Wolavia Wołów). zajmując w końcowej klasyfikacji siódme miejsce. W turnieju głównym zagrali także: Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), który zajął 10. pozycję, Dawid Malarz (AZS UE), zajmując 15. miejsce  oraz Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) i Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie)), które uplasowały się w przedziale miejsc 25-32. W turnieju grupowym zagrali i zajęli następujące miejsca: 41-48. Jakub Staszczyk (Wolavia), 57-64. Liwia Skawińska (Wolavia).

W turnieju eliminacyjnym uczestniczyli: Małgorzata Kubera (Wolavia), Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice) i Tymoteusz Heinke (AZS UE).

ranking żaczek po III WTK_GPP            ranking żaków po III WTK_GPP

Zawodniczki i zawodnicy, którzy w rankingu po III GPP/WTK uplasowali się na pozycjach 1-32 maja imienny limit do Mistrzostw Polski Żaków (Kraków 8-9.06): Franciszek Żygadło (2. Miejsce), Anna Ulatowska (5.), Krzysztof Wnęk (13.), Dawid Malarz (22.) i Zuzanna Bazylewska (29.). Dane te są nieoficjalne i wymagają potwierdzenia przez PZTS.

turniej główny żaczek                                        turniej główny żaków

turniej eliminacyjny żaczek                                 turniej eliminacyjny żaków