W dniu 30.08.2020 w Głosce, z udziałem 3 kobiet i 7 mężczyzn, rozegrano Wojewódzkie eliminacje do Indywidualnych i Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W kategorii kobiet wygrała Natalia Matwiszyn (Górnik Polkowice), która wyprzedziła Wiktorię Walowską (Sokół Jerzmanowa) i Angelikę Klimek (Zenit Międzybórz). U mężczyzn najlepszy był Jakub Reliszka (Odra Głoska), drugi był Damian Źródło (Wolavia Wołów), a na trzeciej pozycji uplasował się Oskar Opyd (Ursus Złotoryja). Pierwsze dwójki zakwalifikowały się do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które w dniach 4-6 września odbędą się w Sępólnie Krajeńskim. W turnieju drużynowym mężczyzn najlepszy był zespól Odry Głoska (M.Grzębka, N.Wojtyła, J,Reliszka, M.Wojciechowski), który tym samym wywalczył awans do mistrzostw Polski. Druga była drużyna Wolavii Wołów, a trzeci – zespół Ursusa Złotoryja, Do udziału w mistrzostwach Polski został zgłoszony zespól kobiet Dolnośląskie II (W.Walowska, A.Klimek).

woj elim MMP mezczyzn klasyfikacja                                                                               woj elim MMP mezczyzn turniej glowny     woj elim MMP mezczyzn turniej pocieszenia      turniej drużynowy

Sędzia główny Zbigniew Kot.

Do MMP z krajowej listy rankingowej zakwalifikowali się: Katarzyna Węgrzyn, Anna Węgrzyn, Julia Szymczak, Mikołaj Grzębka i Norbert Wojtyła. Prawo gry MMP z listy rankingowej mają zespoły AZS UE Wrocław (A.Węgrzyn, K. Węgrzyn) i Dolnośląskie I (J.Szymczak, N.Matwiszyn).