W Głosce w dniu 2 maja, z udziałem 3 kobiet i 8 mężczyzn, rozegrano Wojewódzkie eliminacje do Indywidualnych i Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Wśród młodzieżówek najlepsza była Natalia Matwiszyn (Górnik Polkowice), która wyprzedziła Marcelinę Jarecką (Victoria Jelcz-Laskowice) i Weronikę Walowską (Sokól Jerzmanowa). U mężczyzn triumfował Oskar Jadach (LZS SKS Raszówka), a na podium stanęli jeszcze: 2. Adam Goleński (Odra Głoska) i 3. Kacper Włodarczyk (Wolavia WołówJ. Prawo startu w MMM wywalczyła dwójka najlepszych zawodniczek oraz zawodników. W turnieju drużynowym zwyciężył zespół Dolnośląskie (N,Wojtyła, O.Jadach, A.Goleński), który tym samym wywalczył prawo gry w Drużynowych MMP, a na następnych miejscach były drużyny 2. Wolavia Wołów i 3. Zenit Międzybórz.

eliim do MMP młodzieżówki klasyfikacja       eliim do MMP młodzieżówki turniej

eliim. MMP młodzieżowcy klasyfikacja

eliim. MMP młodzieżowcy turniej główny   eliim. MMP młodzieżowcy turniej pocieszenia

e.im. młodzieżowców drużyny klasyfikacja

e.im. młodzieżowców drużyny klasyfikacja    e.im. młodzieżowców drużyny szczegóły

Sędzia Główny Mariusz Strzałkowski

Limity do MMP z krajowej listy młodzieżowców do Młodzieżowych Mistrzostw Polski (Gliwice 27-30 maja)jeszcze mają: Katarzyna Węgrzyn, Anna Węgrzyn, Julia Szymczak, Julia Girulska, Magdalena Włodarczyk i Norbert Wojtyła.
Limity drużyn do DMMP z listy PZTS: AZS UE I Wrocław (K.Węgrzyn, A.Węgrzyn) i AZS UE II Wrocław (J.Szymczak, J.Girulska).

a