Bardzo dobrze zagrała Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław), która wygrała I GPP Seniorek, który był rozgrywany w dniach 20-22 listopada w Nowym Dworze Mazowieckim. Ania wygrała wszystkie osiem meczów, przegrywając tylko dwa sety ! Brawo dla Ani i jej trenerów ! Na pozycjach 5-8 uplasowały się: Katarzyna Węgrzyn (AZS UE) i Julia Szymczak (AZS UE). Julia Furman (AZS UE), która „zakwalifikowała się z województwa”, zakończyła turniej na miejscach w przedziale 21-24. W turnieju mężczyzn Michał Bańkosz (AZS UE) zajął miejsce w przedziale 9-12, a Nestor Wasylkowski (AZS AWF Wrocław) – 37-40. W turnieju eliminacyjnym startował Jakub Matkowski (ULKS Ciechów). W Nowym Dworze nie wystąpiła Natalia Bajor (AZS UE), która posiada limit z rankingu światowego, uprawniający do startu w Mistrzostwach Polski i nie z tego też powodu nie musi grać w turniejach GPP.