Oleśnica w dniach 6-8 czerwca 2024r. gościła uczestników Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów. Dolnośląscy zawodnicy jak zwykle w tej kategorii wiekowej nie zawiedli i łącznie wywalczyli 19 medali (6 złotych, 3 srebrne, 10 brązowych).

Szczegółowe wyniki można znaleźć klikając TUTAJ.
Galerie zdjęć autorstwa Andrzeja Kachaniaka TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ.
Galeria zdjęć autorstwa Grzegorza Falkowskiego TUTAJ.

Miejsca Dolnoślązaków w Mistrzostwach Polski Weteranów (fot. Andrzej Kachaniak):

Gra pojedyncza K50
1. KAZBERUK Elżbieta (Wrocław)
3-4. BORSZOWSKA-WNĘK Anna (Strzelin)
13-15. IDCZAK Monika (Lisiec)
13-15. BĄK Teresa (Wrocław)

Gra pojedyncza K60
1. KASPRZAK Regina (Jelenia Góra)

Gra pojedyncza K70
1. SKRZYPICKA Alicja (Lubin)
5-7. BROMBOSZCZ Barbara (Jaszkowa Dolna)

Gra pojedyncza M40
9-12. PRAŻMO Bartosz (Kiełczów)
13-16. ZASADZIŃSKI Ewaryst (Siechnice)
25-30. JABŁOŃSKI Daniel (Kłodzko)
31-46. KORZYSTKA Arkadiusz (Jaworzyna Śląska)
31-46. LISIECKI Paweł (Wałbrzych)
46-58. LASKOWSKI Piotr (Wrocław)
46-58. LONGOSZ Jacek (Wrocław)

Gra pojedyncza M50
7-8. SOBKÓW Zbigniew (Strzelin)
17-24. BORSZOWSKI Paweł (Wrocław)
17-24. PORĘBA Sylwester (Boguszów-Gorce)
25-32. HANKUS Artur (Raszówka)
33-44. PUDLIS Cezary (Strzelin)
33-44. ZAWADZKI Roman (Lubań)
33-44. CERAZY Józef (Legnica)
33-44. LASZUK Czesław (Legnica)
33-44. KORZYŃSKI Marek (Strzelin)
45-68. JASKULSKI Grzegorz (Ziębice)
45-68. ZAKRZEWSKI Rafał (Wałbrzych)
45-68. ADAMCZUK Andrzej (Siekierczyn)
45-68. CZUB Zdzisław (Kużnica Czeszycka)
45-68. MOŻEJKO Piotr (Legnica)
45-68. SZKLANY Krystian (Lubań)
45-68. KŁUSEK Jacek (Gniechowice)
45-68. OKUNIEWICZ Artur (Olszyna)
45-68. DOBROWOLSKI Mirosław (Strzelin)
69-86. ROGALSKI Marek (Raszówka)
69-86. URBANIAK Andrzej (Kiełczów)
69-86. KOWALSKI Adam (Polkowice)
69-86. KASPEROWICZ Artur (Jaworzyna Śląska)
69-86. WNĘK Sławomir (Strzelin)

Gra pojedyncza M60
13-16. ŚLEMP Jerzy (Borek Strzeliński)
27-38. GOLIŃSKI Leszek (Lubin)
27-38. MAKOWSKI Tomasz (Bystrzyca Kłodzka)
27-38. MASZKIEWICZ Maciej (Wrocław)
39-50. WINIARSKI Henryk (Legnica)
39-50. MARTYSZEWSKI Janusz (Strzegom)

Gra pojedyncza M65
17-20. DĘBSKI Jerzy (Wrocław)
21-30. ZAGAJEWSKI Stanisław (Świebodzice)
31-37. FIGLEWICZ Jan (Jawor)

Gra pojedyncza M70
13-18. MARCHALEWICZ Wacław (Jelenia Góra)

Gra pojedyncza M75
7-8. HOŁDA Marian (Oleśnica)
13-15. MARCZEWSKI Kazimierz (Bolesławiec)

Gra pojedyncza M80
2. BANASZKIEWICZ Ryszard (Brzeg Dolny)
9-12. HRECZUCH Jan (Wrocław)

Gra pojedyncza M80
2. KĘDRA Franciszek (Lubin)
3-4. SAWCZAK Jerzy (Głogów)

Gra podwójna K50
1. KAZBERUK Elżbieta / BORSZOWSKA-WNĘK Anna
3-4. KASPRZAK Regina / SIEWERT Halina (Siemianowice Śląskie)
9-10. BĄK Teresa / IDCZAK Monika

Gra podwójna K65
1. SKRZYPICKA Alicja / BUTRYM Mirosława (Swarzędz)
3-4. BROMBOSZCZ Barbara / GRZEJDA Grażyna (Warszawa)

Gra podwójna M40
9-16. URBANIAK Andrzej / MICHALSKI Piotr (Sochocin)
9-16. LISIECKI Paweł / PORĘBA Sylwester
17-31. PRAŻMO Bartosz / JARKOWSKI Marcin (Fasty)
17-31. ZASADZIŃSKI Ewaryst / JABŁOŃSKI Daniel
17-31. LONGOSZ Jacek / KŁUSEK Jacek
17-31. KORZYSTKA Arkadiusz / KASPEROWICZ Artur

Gra podwójna M50
3-4. BORSZOWSKI Paweł Wrocław / BREŃSKI Remigiusz (Toruń)
5-8. SOBKÓW Zbigniew Strzelin / PUDLIS Cezary
9-16. ADAMCZUK Andrzej / REJZE Robert (Łódź)
9-16. ZAKRZEWSKI Rafał / OKUNIEWICZ Artur
17-32. HANKUS Artur Raszówka / ROGALSKI Marek
17-32. ZAWADZKI Roman / SZKLANY Krystian
17-32. LASZUK Czesław / MOŻEJKO Piotr
17-32. KORZYŃSKI Marek / JĘDRZEJEWSKI Bohdan (Świerkówiec)
17-32. CZUB Zdzisław Kużnica / WIZNER Dariusz (Bielsko-Biała)
17-32. CERAZY Józef / DOBROWOLSKI Mirosław
17-32. KOWALSKI Adam / WNĘK Sławomir

Gra podwójna M60
2. GOLIŃSKI Leszek / MAŁKUS Paweł (Lisiec Wielki)
9-16. MAKOWSKI Tomasz / ŚLEMP Jerzy

Gra podwójna M65
3-4. DĘBSKI Jerzy / SADOWSKI Zdzisław (Czarna Białostocka)
9-16. FIGLEWICZ Jan / MIKOŁAJCZUK Leszek (Żary)

Gra podwójna M75
5-6. HOŁDA Marian / KRAKIEWICZ Bogdan (Lublin)

Gra podwójna M80
3-4. BANASZKIEWICZ Ryszard / MALARZ Janusz (Tarnobrzeg)
5-8. KĘDRA Franciszek / SAWCZAK Jerzy (Głogów)
5-8. HRECZUCH Jan / SAJDAK Marek (Gliwice)

Gra mieszana W40
3-4. KAZBERUK Elżbieta / STOPIŃSKI Paweł (Skierniewice)

Gra mieszana W50
3-4. BORSZOWSKI Paweł / BORSZOWSKA-WNĘK Anna
5-8. KASPRZAK Regina / REGULSKI Mariusz (Warszawa)
5-8. GOLIŃSKI Leszek / IDCZAK Monika
9-13. CZUB Zdzisław / BĄK Teresa

Gra mieszana W70
1. BROMBOSZCZ Barbara / GRYCZAN Andrzej (Witnica)
2. SKRZYPICKA Alicja / ŻUKOWSKI Janusz (Szczecin)