W Brzegu Dolnym, w dniu 8 września, rozegrano, z udziałem 25 kobiet i 68 mężczyzn, I WTK Seniorów. W kategorii seniorek wygrała Milena Chrabąszcz (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Julię Furman (AZS UE Wrocław). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Julia Girulska (AZS UE), 4. Karolina Podyma (Śnieżnik Stronie Śląskie), 5. Elżbieta Kwiatkowska (Rokita), 6. Paula Krysińska (Śnieżnik), 7. Zuzanna Gaworska (AZS UE) i 8. Zuzanna Gałka (GOKIS Kąty Wrocławskie).

W kategorii seniorów najlepszy był Nestor Wasylkowki (AZS AWF Wrocław). który w finale pokonał Michała Walenckego (Wolavia Wołów). Dalsze miejsca zajęli: 3. Krzysztof Kaczmarek (ULKS Ciechów), 4. Norbert Wojtyła (Odra Głoska), 5. Łukasz Matląg (Top Bolesławiec), 6. Tomasz Durajczyk (KTS Wolbromek), 7. Wojciech Kotyl (Odra) i 8. Andrzej Furman (Ciechów).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński        zastępca Marek Chrabąszcz

Zwycięzcy w kategorii seniorek i seniorów wywalczyli prawo startu w I GPP Seniorów (Wałbrzych 20-22 września). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Seniorów mają: Natalia Bajor (AZS UE), Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), Anna Węgrzyn (AZS UE) i Julia Szymczak (AZS UE).

I WTK seniorek na 32_9_12  klasyfikacja     I WTK seniorów na 80_17-20 klasyfikacja

I WTK seniorow na 80_17-20 glownywyniki końcowe