Zofii Zając (KS AZS Wrocław) jako jedynej z dolnośląskiej ekipy udało się dotrzeć do strefy medalowej podczas 32. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostw Polski Kadetów), które rozegrano w Rawie Mazowieckiej w dniach 21-24.05.2026r. Poniżej przedstawiamy miejsca Dolnoślązaków w poszczególnych konkurencjach.

Gra pojedyncza kadetek
9-16. ZAJĄC Zofia (KS AZS Wrocław)
33-48. BEDNARCZYK Julia (GUKS Sokół Jerzmanowa)
49-64. PAWŁOWSKA Zofia (UKS Lider Milicz)

Graj pojedyncza kadetów
33-48. WAJMAN Piotr (GUKS Sokół Jerzmanowa)
49-64. ZWOLSKI Dominik (MKS Wolavia Wołów)

Gra podwójna kadetek
3-4. ZAJĄC Zofia / PORĘBA Małgorzata (Politechnika Rzeszów)
17-31. PAWŁOWSKA Zofia / BEDNARCZYK Julia

Gra podwójna kadetów
17-31. WAJMAN Piotr / ZWOLSKI Dominik

Gra mieszana
17-32. BEDNARCZYK Julia / WAJMAN Piotr
33-61. ZAJĄC Zofia / JUCHA Jakub (Politechnika Rzeszów)
33-61. PAWŁOWSKA Zofia / ZWOLSKI Dominik

Gra drużynowa kadetek
17-24. MKS Wolavia Wołów (LEVIN Anastazja, ŻUCZEK Amelia)

Gra drużynowa młodzików
17-24. KS AZS Wrocław (FLIS Antoni, GĄDEK Szymon)

Szczegółowe wyniki TUTAJ.
fot. Facebook MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka