W Brzegu Dolnym w dniu 27 stycznia, z udziałem tylko 22 zawodniczek i 36 zawodników, rozegrano,III WTK Młodzików. W kategorii młodziczek wygrała Wiktoria Riwoń (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Nikolę Skawińską (Wolavia Wołów). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Paulina Hołodniuk (Wolavia), 4. Aleksandra Breś (Żak Gierałtowiec), 5. Magdalena Bojanowska (Rokita), 6. Anżelika Sowa (Rokita), 7. Anna Ulatowska (Wolavia) i 8. Daria Sudomirska (Żak). W kategorii młodzików najlepszy był Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice), który w finale pokonał Wiktora Ulatowskiego (Wolavia). Dalsze miejsca zajęli: 3. Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), 4. Dawid Kułek (Ajde Oleśnica), 5. Dawid Malarz (AZS UE Wrocław), 6. Karol Kalisz (Wolavia), 7. Jakub  Staszczyk (Wolavia),  8. Michał Kozerski (GOKIS Kąty Wrocławskie). Turniej pocieszenia młodziczek wygrała Zuzanna Bazylewska (Rokita), a druga była Amelia Kruk (Górnik Polkowice), natomiast u młodzików w turnieju pocieszenia najlepszy był Igor Blacharczyk (Orlęta Krosnowice), który wyprzedził Jakuba Podskarbiego (Żak).

Sędzia Główny Andrzej Siwek              zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w III GPP Młodzików (Kwidzyn 22-24 lutego). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w III GPP Młodzików mają: Liliana Przybył (Rokita), Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), Natalia Gaworska (AZS UE), Martyna Draczyńska (Rokita), Piotr Żurawski (AZS UE), Franciszek Żygadło (AZS UE) i Krzysztof Żurawski (AZS UE).

III WTK Młodzików 10×4 grupy A-H

III WTK Młodzików 10×4 grupy I-J

III WTK Młodziczek 6×4 główny

III WTK Młodzików 10×4 główny

III WTK Młodziczek 6×4 pocieszenia

III WTK Młodzików 10×4 pocieszenia

III WTK Mlodziczek 6×4 klasyfikacja

III WTK Młodzików 10×4 klasyfikacja