Doskonale spisała się Anna Ulatowska (Wolavia Wołów) w Mistrzostwach Polski Żaków, które w dniach 10-11 października, rozegrano w Grodzisku Mazowieckim. Ania wywalczyła dwa medale; srebrny w singlu, po przegranej w finale 0:3 z Katarzyną Rajkowską (Olimpijczyk Jeżewo) i złoty w deblu, grając w parze z finałową przeciwniczką z singla. Gratulacje dla Ani i trenera Michała Walenckiego ! Długo będzie się wspominać końcówkę piątego seta w półfinale, kiedy to Ania przegrywając 4:9 potrafiła jeszcze wygrać 11:9.

Bardzo dobrze zaprezentował się Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), który dwa razy stanął na najniższym stopniu podium; w singlu i w deblu wraz Janem Mrugałą (Gorce Nowy Targ). Gratulacje się należą Krzysiowi i mamie-trenerce Annie Wnęk.

Pozostali nasi reprezentanci uplasowali się w grze pojedynczej na miejscach: 25-32. Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) i Dawid Staniowski (Odra Głoska), 49-64. Anna Zając (GOKiS Kąty Wrocławskie), Gabriela Pułecka (Rokita) i Krzysztof Bogusz (GOKiS). W grach podwójnych dolnośląscy reprezentanci wywalczyli następujące pozycje: 5-8. Z.Bazylewska / B.Kusińska (Start Nadarzyn), 9-16. K.Bogusz / M.Ciosmak (Huragan Sosnowiec) i 17-28. A.Zając / B.Jasińska (ZKS Zielona Góra).

ranking żaczek końcowy                                         ranking żaków końcowy