W dniu 02 czerwca w Sali Sportowej Głosce odbył się kolejny po przerwie spowodowanej lockdownem pandemicznym Turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Tym razem  33 młodych adeptów plastikowej piłeczki z pięciu klubów z Dolnego Śląska zawitało do  gościnnej Głoski, ażeby świętować Dzień Dziecka na Pingpongowo. Sponsorem głównym turnieju był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, sponsor projektu PINGPONG z GAZEM 2021 oraz PZTS w Warszawie, sponsor projektu PINGPONGOWE MARZENIA. Piękne puchary dla najlepszych zawodników ufundował Wójt Gminy Miękinia, Pan Jan Marian Grzegorczyn, które w zastępstwie wręczał radny Gminy Miękinia i Sołtys wsi Głoska, Pan Kazimierz Wielgus. Patronem turnieju były Firmy wspierające nasz Klub:  ROEBEN Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej, POWIAT Średzki, SCHUMACHER PACKAGING  oraz VERPA FOLIE z Krępic, ELDISY  Polska Sp.z.o.o. ze Środy Śląskiej, WAGO ELWAG Sp.z.o.o. z Wróblowic i Wrocławia i AKS INVEST z Wrocławia, SODA PLUSS z Krępic oraz Fundacja KGHM Polska Miedź z Lubina, sponsor projektu pn. MIEDZIOWE PINGPONGI 2021. Ponadto pomoc rzeczową w postaci napoi, ciastek, pizzy i lodów przekazali nasi stali darczyńcy : BLEK  Paweł Jacykowski z Białkowa, TOMRER z Miękini, Piekarnia Paweł Wiśniewski ze  Ścinawy, FRESENIUS KABI z Błonia, Firma NORDIS z Wróblowic, SOGO Roman JĘDRZEJCZYK, SESKO Serwin Sebastian z Lubiatowa, LEG-TUR I z Białkowa , Sklep Małgorzaty GRZYB z Głoski, Piekarnia Piotr Petruś z Księginic oraz nasi sponsorzy indywidualni: pp. Jacek Misztoft, Jerzy Haczkiewicz i Jolanta Sługocka. Wszyscy młodzi pasjonaci pingponga z niecierpliwością  czekają na trzeci z kolei turniej z okazji Zakończenia Roku Szkolnego i Początku Wakacji, który odbędzie się w dniu 25 czerwca b.r.

Wyniki sportowe turnieju:
1.Ulatowska Anna
2.Przybył Liliana
3.Ulatowski Wiktor
4.Hołodniuk Paulina
5-6
Trybała Szymon
Nawrot Mikołaj
7-8
Borek Arkadiusz
Staszczyk Jakub
9-12
Grocholski Miłosz
Szymkowiak Brajan
Bartoszko Natalia
Zajączkowski Rafał
13-16
Wojtyła Maja
Jarząbek Mikołaj
Kalisz Karol
Żmijewski Cezary
17-24
Wolski Filip
Skiba Marcel
Rząsa Oliwia
Bartoszko Nikola
Iwanicki Milan
Kowalska Lena
Dziuba Kamil
Kaczan Alicja
25-33
Kapitan Fabian
Osiecki Wiktor
Jezierska Ananda
Łochocka Otylia
Przelicki Wiktor
Twarda Ola
Homoncik Adam
Kucharski Franciszek
Curyło Teresa

Informujemy, że Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem wydarzenia „PING PONG z GAZEM 2021”.

GAZ-SYSTEM to spółka Skarbu Państwa o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki. Jest operatorem systemu przesyłowego gazu w Polsce oraz właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. Świadczy usługi przesyłu gazu poprzez własną sieć gazociągów wysokiego ciśnienia. Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne kraju, przyczyniając się także do rozwoju europejskiego rynku gazu.

GAZ-SYSTEM realizuje ambitny program inwestycyjny zakładający budowę blisko 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Rozbudowa krajowej sieci przesyłowej, w tym powstanie nowych gazociągów w ramach Korytarza Gazowego Północ-Południe, a także budowa połączeń międzysystemowych z państwami sąsiednimi wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski i będzie stanowić istotny wkład w rozwój europejskiego systemu przesyłowego.

GAZ-SYSTEM realizując politykę rządu w zakresie zapewnienia niezależności i bezpieczeństwa energetycznego kraju, stwarza warunki sprzyjające gospodarczemu rozwojowi regionów. Realizowane inwestycje gazowe dają nowe perspektywy rozwoju i umożliwiają podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska.

GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną społecznie i realizuje inwestycje z poszanowaniem praw wszystkich interesariuszy. W ramach swej działalności spółka prowadzi aktywnie dialog z interesariuszami oraz wspiera inicjatywy m.in. z zakresu sportu, kultury i sztuki, nauki, ekologii, bezpieczeństwa, oraz wydarzeń gospodarczych i branżowych.

Poprzez podatki odprowadzane do samorządów lokalnych Spółka przyczynia się do rozwoju lokalnej infrastruktury, powstawania nowych miejsc pracy oraz poprawy komfortu życia społeczności lokalnych.

Więcej informacji o spółce GAZ-SYSTEM, znajduje się na stronie www.gaz-system.pl.