W dniu 14 sierpnia 2018 r. w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się Turniej dla dzieci i młodzieży z okazji dorocznego Odpustu Parafialnego -Święta Wniebowzięcia NMP w Głosce-Głogach. W zawodach uczestniczyło 22 młodych adeptów plastikowej piłeczki.

Wyniki sportowe Turnieju:
1. Szymon Trybała
2. Kacper Tomczyk
3. Kacper Źuraw
4. Jakub Ostoja-Solecki
5. Bartosz Bryła
6. Adam Garkuszenko
7..Stanisław Staniowski
9. Wiktor Przelicki
10.Dawid Staniowski
11.Franciszek Kaczyński
12.Igor Barzał

Wszyscy uczestnicy otrzymali paczki ze słodyczami ufundowane przez Firmę SCHUMACHER PACKAGING z Krępic oraz TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic. Wójt Gminy Miękinia ufundował 3 Puchary dla najlepszych zawodników. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców Turnieju oraz słodycze i lody dla wszystkich uczestników ufundowały Firmy: Sebastian Serwin SESKO Lubiatów, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa, FUNDACJA KGHM Polska Miedź, WINNICE Jaworek z Miękini oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności w ramach projektu DZIAŁAJ LOKALNIE. Po Turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekał poczęstunek grillowy (kiełbaski i kaszanka z rożna oraz napoje, fundatorem których była Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce – sponsor projektu „Nadodrzańskie Ping Pongi” . Sponsorem Głównym Turnieju była Firma GAZ-SYSTEM S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest sponsorem zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. „Ping pong z Gazem 2018”.