Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław) stanęła na najniższym stopniu podium podczas 2. Grand Prix Polski Kadetów, który rozegrano w dniach 10-12 grudnia w Zielonej Górze-Drzonkowie. Natalia przez cały turniej prezentowała się bardzo dobrze, ulegając dopiero w półfinale. Gratulacje dla Natalii i jej trenerów !! Warto dodać, że w 1. GPP Kadetek Natalia też stanęła na najniższym stopniu podium. Świadczy to o przynależności Natalki do ścisłej czołówki krajowej kadetek.

W turnieju głównym zagrali jeszcze, zajmując następując miejsca: 13-16. Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin) i 17-24. Franciszek Żygadło (AZS UE).

W turnieju grupowym udział wzięli, plasując się na pozycjach: 33-40. Wiktor Ulatowski (Wolavia Wołów), 41-48. Anna Ulatowska (Wolavia), 49-56. Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) oraz Natalia Bartoszko (AZS UE) i 57-64. Nikola Skawińska (Wolavia).

W turnieju eliminacyjnym startowali jeszcze: Sandra Murawska (AZS UE), Gabriela Pułecka (Rokita), Lena Smolarek (Rokita), Maja Wojtyła (Wolavia), Roxana Ross (Wolavia), Jakub Staszczyk (Wolavia), Szymon Zając (Górnik Polkowice) i Karol Kalisz (Wolavia).

Szczegóły 2. GPP Kadetek i kadetów tutaj

ranking dolnośląski kadetek po II WTK_GPP_21_22

ranking dolnośląski kadetów po II WTK_GPP_21_22

Zdjęcia: ze strony ZKS Zielona Góra

Opracował: Władysław Chrabąszcz