W dniu 17 maja 2026 roku we Wrocławiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików grupy VIII. W zawodach wystartowały 24 dziewczynki i 24 chłopców z województwa dolnośląskiego oraz lubuskiego. Klasyfikacje województw wygrał Dolny Śląsk (59,50 pkt), a najlepszym klubem został ZKS Zielona Góra (33,5 pkt). Poniżej przedstawimy szczegółowe wynik turnieju.

Gra pojedyncza młodziczek
Gra pojedyncza młodzików

Gra podwójna młodziczek
Gra podwójna młodzików

Medalistki gry pojedynczej młodziczek
1. ROGAN Antonina (KS AZS Wrocław)
2. HOŁODNIUK Zofia (MKS Wolavia Wołów)
3-4. JASIŃSKA Małgorzata (ZKS Zielona Góra)
3-4. KIEROŃSKA Ewa (KS AZS Wrocław)

Medaliści gry pojedynczej młodzików
1. BŁASZCZYK Jakub (ZKS Zielona Góra)
2. GROCHOLSKI Miłosz (ZKS Zielona Góra)
3-4. NOWAKOWSKI Michał (TKS Granit Strzelin)
3-4. FABISIEWICZ Alan (GIKS Spin Bożejowice)

Medalistki gry podwójnej młodziczek
1. MAŁEK Adrianna (MGLKS Odra Oława) / HOŁODNIUK Zofia (MKS Wolavia Wołów)
2. JASIŃSKA Małgorzata (ZKS Zielona Góra) / KASPROWICZ Zofia (ZKS Zielona Góra)
3-4. ROGAN Antonina (KS AZS Wrocław) / ROGACKA Wiktoria (KS AZS Wrocław)
3-4. FIDRYCH Hanna (Gorzovia Gorzów Wlkp.) / SZCZĘSNY Natalia (Gorzovia Gorzów Wlkp.)

Medaliści gry podwójnej młodzików
1. GROCHOLSKI Miłosz (ZKS Zielona Góra) / BŁASZCZYK Jakub (ZKS Zielona Góra)
2. GŁÓWCZYK Tobiasz (ZKS Zielona Góra) / EFFENBERG Aleksander (ZKS Zielona Góra)
3-4. FABISIEWICZ Alan (GIKS Spin Bożejowice) / PIĘKNY Grzegorz (KS AZS Wrocław)
3-4. NOWAKOWSKI Michał (TKS Granit Strzelin) / SWINCICKI Stanisław (KS AZS Wrocław)