Rewelacyjny wynik osiągnęła Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław), która w parze z Samuelem Kulczyckim (Olimpia Grudziądz) wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy w grze mieszanej juniorów. Mistrzostwa odbywają się w dniach 7-16 lipca w Ostrawie. W drodze do złota para S.Kulczycki/K.Węgrzyn pokonała następujące deble: Buringrud/Toftaker (Norwegia) 3:1, Mcdonald/Roose (Szwecja) 3:0, Grebnev/Kolish (Rosja) 3:1, Tok/Yilmaz (Turcja) 3:1, Moregard/Muskantor (Szwecja) 3:0 i w finale Katsman/Abraamian (Rosja) 3:2 (-6,7,-6,9,5). Brawo dla Kasi i jej partnera !!

W turnieju mikstowym juniorów startowała jeszcze Ania Węgrzyn (AZS UE), grająca w parze z Maciejem Kubikiem (Olimpia Grudziądz),. Para ta uplasowała się na miejscach 9-16, po wygraniu z parami Ocak/Cotra (Turcja) 3:2, Haug/Payet (Anglia) 3:1 i po porażce 2:3 z francuską para Bardet/Cok.

W turnieju deblowym juniorek siostry Węgrzyn zostały sklasyfikowane na miejscach 5-8, po wygraniu z parami Mesetovic/Gnjatic (Bośnia i Hercegowina) 3:0, Kieffer/Ni (Luksemburg) 3:1, Vukelic/Bardac (Chorwacja) 3:2 i po  przegranej 2:3 z francuską  parą Cok /Lutz.

W turnieju drużynowym reprezentacja Polski juniorek, w której wiodącą rolę spełniały Anna i Katarzyna Węgrzyn, wywalczyła siódmą pozycję. Polski rozegrały następujące mecze: w grupie ze Słowacją 3:1, ze Szwecją 3:1 i ze Słowenią 3:0, w turnieju głównym: z Węgrami 3:1 i z Niemcami 2:3, w grach o miejsca 5-8: z Włochami 2:3 i ze Słowenią 3:1. W meczach drużynowych Ania wygrała swoje wszystkie 8 meczów, natomiast Kasia wygrała 4 spotkania i doznała 4 porażki.